Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Adidas táskák/cipők jól...

Az Adidas táskák/cipők jól bírják a strapát? Jobb, mint a Nike? .

Figyelt kérdés

Volt egy Nike cipőm, ami 1 év alatt kilyukadt, pedig elvileg eredeti, mert Nike boltból vettem. Az összes barátnőmnek Nike táskájuk van, és elég rossz véleménnyel vannak róla.

Tavaszra szeretnék egy új Adidas cipőt és táskát. Akiknek már volt/van, azoknak a véleményét és tapasztalatát kérdezném. Bírják a strapát? 2-3 évet kibír egy táska (gondolok itt válltáskára vagy hátizsákra)?

Köszi előre is :)


2011. okt. 15. 16:59
 1/3 anonim válasza:

Az adidas táskák simán kibírnak 2-3 évet.

A cipőt pedig ha rendeltetés szerűen használod, és heti 7 napból nem 7x van a lábadon, hanem van váltócipód, akkor azzal sem lesz probléma. Ez nem csak adidasra, hanem bármelyik márkára vonatkozik. (Puma, Nike, Reebok, stb.)


Nekem is van már 3 éves adidas cipőm is. Max heti 2 napot hordom, más napokon meg Nike-ot és kifogástalan állapotú adidas Superstar. Lényeg, hogy ne egy cipőt nyüstölj minden nap.

2011. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A táskák kibírnak 2-3 évet ha kíméled, de ha nem 1 évet maximum. A cipők is jól bírják de azért ne rúgdoss fába betonba,mert csúnyán felvállnak, és nem a focira gondolok, mert a focit bírja az Adidas cipő.
2015. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egyformán A kategóriás mindkét márka. Tudom, mert mindkettőtől vannak cuccaim. Adidas pedig német, így nagy minőségre is lehet számítani. Nem mintha a Nike nem lenne minőségi, mert az.
2018. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!