Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted túl sovány? (képpel)

Szerinted túl sovány? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 15. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak szét van photoshopolva.
2011. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pont jó!Egyáltalán nem sovány!
2011. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pont jó, normális
2011. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is pont jó
2011. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hasonló a testalkatom, 169cm/49kg, de rám mindenki azt mondja, hgoy sovány vagyok, ez miért van? És azt vettem észre, hogy a kövérekre nem mondják hogy kövér, mert az olyan, mintha megsértené, de a soványakra mondják hogy sovány, mert az az ő hibája, hogy anorexiásra éheztette magát, pedig nem így van, például nálam sem, próbálok hízni, mert nem tetszem magamnak, de sehogysem megy, pedig még sportolok is, de mégis mindenki a szemembe hányja, mintha az én hibám lenne :/
2011. okt. 15. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:

"azt vettem észre, hogy a kövérekre nem mondják hogy kövér, mert az olyan, mintha megsértené, de a soványakra mondják hogy sovány, mert az az ő hibája, hogy anorexiásra éheztette magát, pedig nem így van"

Olvass el itt bármilyen hasonló kérdést, és qrvára az ellenkezőjét fogod tapasztalni.

A képen a csaj nem tűnik túl soványnak, de ezt csak lábak alapján mondom, mivel a felsőtestéből a ruhának köszönhetően lóf@sz se látszik.

2011. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megb sznám, mint a huzat
2011. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam, hogy egy husisabb embernek nem mondhatod azt, hogy olyan vagy mint egy disznó, fogyóznod kéne, de egy vékonyabb lánynak mondhatják, hogy elég sovány vagy, eszel te rendesen?
2011. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!