Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha simán hidrogén per oxidot...

Ha simán hidrogén per oxidot teszek a hajra szőkítőpor nélkül, leég a hajam, vagy kiszedi a színét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
enis kivanycsi vagyok.....nemtudom egyre gondolunk-e,de en arra avygok kivancsi,h ha veszek szőke hajfesteket,es van hozza az a feher lötty(amiben a peroxid van) ,es csak azt hasznalnam fel,meg annak a kremszaru festeknek a felet,akk vilagosabb lenne? mert szerintem ettol sikerul sotetebbre,h minel tobb benne az a krem,meg persze a festek szinetol:D
2011. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sarga lesz a hajad. nem veletlenul kell a festekeknel felhasznalni az egeszet mert akkor lesz kb olyan szine. ha vilagosabbat akarsz vagy vegyel vilagosabb arnyalatot vagy direkt szokito festeket
2011. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vettem 2x2 db 9%os hidrogén per oxidot és szőkítőport. Középhosszú a hajam,azt tudom,hogy elég lesz rá ennyi. DE sötét eper színű.. Milyen árnyalatú lesz a hajam?Vagy legalábbis milyenre számíthatok? (kb.ezüst szőkét,vagy hamvas szőkét szeretnék kihozni belőle,minél világosabbat.)
2011. okt. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!