Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten belül olyan műkörmö...

Budapesten belül olyan műkörmös aki bejelentkezés nélkül is vállal munkát? Akár rágott körömre is?

Figyelt kérdés
Ha ismertek ilyet légyszi adjatok hozzá telefonszámot vagy címet.Köszi
2011. okt. 16. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz találni...a rágott körömmel nincs gond, de bejelentkezés nélkül? és ha pont akkor mész, mikor van valaki? vársz 2-3 órát, hogy sorrakerülj? Miért nem akarsz bejelentkezni?
2011. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

bejelentkezés nélkül necces, mert ha épp úgy jön ki a te időd hogy ütközne egy már bejelentkezett vendéggel....

egy helyet ismerek ahol sokszor lehet hogy üres a hely, de árat nem tudok. az a Westend első emeletén van a nyugati pu felőli bejárati résznél első emelet baloldalán ilyen 4.5.6 ot üzlethelyiség ha jól tudom.

2011. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(2. vagyok ismét)

rágott körömmel is biztos tudnak foglalkozni körömépítés szinten, és kell is tudnuk

(a mai lányok nem szeretik tanórájukra nagyobb része a rágott köröm miatt gyakorolni ilyen modelleken, mondván, hogy ""nem akarnak vele sz*rakodni, bajlódni"". pedig épp azért vannak ott az oktatók nekik, hogy ilyenkor mi a teendő, azt ha megtanulják így hogy nem építettek soha rágott körömre,pedig ha ilyen vendégük lesz későbbiekben vakarnák a fejüket, hogy most mi legyen.

(egy fiú voltam, mások véleményének egy részét írtam le neked) :)

2011. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha már beszélsz vele, akkor egyben be is tudsz nála jelentkezni! Az biztos, hogy nem mindegyik körmös szereti a rágott körmöt :)


Akihez én járok, egy angyal, ő Újpesten dolgozik. Beszélj vele: hetven/529 1802

2012. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!