Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik nektek ha egy...

Fiúk! Tetszik nektek ha egy lánynak van tetoválása?

Figyelt kérdés
Én most csináltattam egy Tankcsapda logót a tarkómra ,de sok helyről kapom hogy ez gyerekes (26éves vagyok).Szerintetek?
2011. okt. 18. 13:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Régen én is imádtam őket, de 2 éven belül ráuntam. De neked a tetoválás ott lesz egész életedben
2011. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

tankcsapda logó az, amit sosem varratnék magamra egyébként :D amúgy nekem is van a tarkómon tetoválás. csak még nincs kész. tervezek többet is, a barátomat nem zavarja, más véleménye meg nem érdekel.

(lány vagyok :'D amugy :D)

2011. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%-os véleményét osztom, én is inkább rammsteint csináltattam volna:DMondjuk nem vagyok fiú, de szinte minden fiú haverom azt mondja, hogy a tetkó undorító egy nőn, alig ismerek olyan srácot akinek tetszenek a tetkós csajok:)
2011. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ilyen jellegűt nem varratnék magamra (imádom a Children of Distance-t, nagyon szoros szálak fűznek hozzá, de nem jutna eszembe magara tetováltatni. Ja, amúgy 23 vagyok, nem 14 éves tinipic$a, mielőtt bárki erre következtetne...)

De ha neked ez sokat jelent... Én nem ítélek el senkit tetoválás miatt, és nem hiszem, hogy ettől kevésbé lenne valaki nőies.

(Nekem kettő van, a kislányom neve a karomon, és a születési dátuma egy lakatba zárva a derekamon, de még szeretnék ezeken kívül, 1 már tervben van.)

2011. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen de csak a deréknél és ha úgyvan akkor kilátszik ha meg nem akk nem.
2011. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg Children of BODOM idézet van a karomon, és nem éppen a legvidámabb - 27 éves vagyok, és soha,m egy pillanatra sem bántam meg. Ha olyan körökben mozogsz, olyan a párod, az ismerőseid, akkor mindenki imádni fogja, ha meg ilyen besavanyodott prűd népek között, akkor meg mindenki fújol... persze lehet, hogy mindenki csak látatlanban fújol, mert mondjuk olyan szép vagy, hogy ha élőben látnának, tátva maradna a szájuk, és ebben az esetben senki nem foglalkozna a tetoválásoddal. Ez teljesen emberfüggő. Most csináltattam egy elég nagy gitárt, ráfonódott rózsákkal a hátamra, és mindenki imádja, a páromtól kezdve a barátaimon át a közel 60 éves főnökömig. Pedig nem mindenki csináltatna közülük tetoválást, de tiszteletben tartják az egyéniségem, a stílusom, és azt hiszem ez pont annyi amennyit az ember elvárhat, más intelligens emberektől.


Egy rocker

2013. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább death metálos csaj :D
2013. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!