Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nem a legextrább-ra gondolod, hanem egy átlagosra. :)
2011. okt. 18. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokba. kb. 80 ezer.
2011. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 éves korod előtt kezded el, akkor a TB nagy részét fizeti, bár havidíjat akkor is kell fizetned. Ha 18 elmúltál akkor már mindent neked kell fizetni. Attól függően, hogy mennyire sok probléma van akár 7 jegyű összeg is lehet, de ezt évekre elosztva kell kifizetni.
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egy felragasztott, brekettes fogszabályzó ára (ami simán fémszínű) körülbelül 90ezer forint. De általánosságban ezután egy éjjeli-"kivehetős" fogszabit kapsz, aminek az ára pedig a fogaid rendezetlenségétől függ. Az enyém 40ezer F-be került. Ráadásul az orvosok aktiválást is végeznek majdhogynem minden hónapban, ami 2000 forinttól kezdődhet. Add össze... Nagyon drága... :(
2011. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
hát ez nem így van. Már nincs rá támogatás! 120e egy darab, szóval ha alső felső is kell akkor 240! + 10e a drót csere ami vagy 6-8x van! Illetve csak úgy veszik le ha éjszakait is vásárolsz ami 40e alsó felső 80!!! Ill. Van olyan állandó ami átlátszó annak darabja 180e. Nagyon drága. Engem itthon emiatt arany fogsornak hívnak
2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uuhh, akkor nem valami olcsó dolog, de nem gondoltam volna, hogy ilyen drága. :| Köszi mindenkinek! :)
2011. okt. 19. 14:29
 6/6 LemonNinjaa válasza:
Nekem az éjszakai volt kb 7-7 ezer(alsó-felső) azért nem ennyire horribilis csak attól függ mennyire csorbacsík az ember :D én az állandó miatt vagyok most itt, de ahogy látom az is így fog eldőlni.
2019. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!