Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is szépek ezek a...

Szerintetek is szépek ezek a lányok?

2011. okt. 20. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyen a tied mindketto. :D

Nekem egyaltalan nem tetszenek.

Nem is jutok el addig, hogy az arcukat megnezhessem, mert a szemem a szetszaritott, sepru allagu hajukon ragad.

2011. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:
100%
ja csak kár hogy nem látszódik a lány a sok sminktől meg mű haj meg miegymástól.
2011. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom a kinézetükkel! Lehet hogy a második haja nem hétköznapi, de az arca szép, és az ilyen embereknek sokféle haj jól áll! Az elsőnek csak a vékonyka szemöldöke nem tetszik, amúgy semmi gáz nincs benne! Jó a haja, szép az arca, kicsit pufi de ez már az ő baja, Senki nem tökéletes, ő sem.. szóval szerintem nincs velük semmi baj. persze van olyan aki elég fura... de ez még azért ok!
2011. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A második lánynak szép az arca, csak a stílusa nem tetszik.

Viszont az első lány..van egy tök átlag feje + 10 kg smink. Nem volt kérdés, de nem tudtam nem észrevenni, hogy nagyon idegesítően beszél. Oké, hogy nem angol az anyanyelve, de minden félmondatnál benyögi, hogy "ammmm" és cuppog.. Nagyon nem tetszik, ne haragudj.

2011. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Olcsó, emós p*csák...

18/f

2011. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az első az bűn ronda nem tudtam mit kezdeni azzal az izével ami a szemöldöke helyett van...minek kell így elcsúfítani az arcát..:S


Kerli arca nagyon szép szeretem a zenéjét a stílusát de pl nem öltöznék úgy, a smink a haj az már sok, de smink nélkül nagyon szép kislányos arca van :D


Egyébként Kerli stílusa nem emo, hanem egy japán ötvözet, de ezt csak azok kedvéért akiket érdekel :D

2011. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kerli zenéjét én is nagyon szeretem:)
2011. okt. 20. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én csak vakolatot látok, és ezt nem bántásból mondom, de a szép, különleges arcot 1 tonna vakolat alatt is észre lehet venni, de ők csak átlagosak, smink nélkül nem hinném, hogy szépek lennének, ráadásul a természetellenes hajszín, piercing nekem nem jön be.


16/L

2011. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a második nagyon nem teszik, borzalmas az a haj.

ez első viszont nagyon aranyos, majdnem szép. de szerintem smink nélkül ő is átlagos.

2011. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnek olyan durván szét van törve a haja, hogy a helyében pár centisre vágatnám, és a kukába dobnám a hajvasalót - vele együtt a szemöldökcsipeszt is.

A második csaj sem tetszik, nem értem, minek erőltetik annyian ezt a feketével körberajzolt szemet, amikor kb. senkinek sem áll jól.

2011. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!