Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a köldök...

Mi a véleményed a köldök piercingről?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék, de eddig apu nem engedte. Most viszont arra gondoltam, hogy a 18. szülinapomra meglepem magam 1-el. Mostmár úgysem szólhat bele :D Mi a véleményetek?
2011. okt. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, csináltass. 19 évesen tetoválást csináltattam titokban. Több mint egy évig nem buktam le. Utána meg már nem érdekelt, hogy mit gondolnak, vagy tetszik-e nekik :). A piercing meg kivehető is. Csináltasd meg, és kész :)
2011. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem :) már 3 éve megvan,19L
2011. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszik, és örülnék, ha lenne. De őszintén..nagyon félek. Fáj, begyullad, stb. váááá :D

Ezzek kapcsban mik a tapaszatatok?

2011. okt. 24. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
nekem 14 éves koromban lett...IMÁDOM :D én nagyon sokat killódtam vele :S fájt egy hónapon keresztül be volt gyulladva, kenegetni kellett kenőccsel, alkohollal, de nagyon szépek a köldök piercingek, szal megéri:D
2011. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, lány vagyok, de szerintem nem szépek, zavaróak és némelyek túl csicsásak. De ízlések és pofonok! Amit szeretnél (és azért engedik is) csináltasd meg! Ha nagyon szeretnél, akkor természetes, hogy előtte félsz - aztán hipp-hopp meglesz és később már nem fogsz avval törődni, hogy fájt-e vagy sem, mert a végeredmény lesz a lényeg. És amit megkpatál, annak örülsz is! Szóval hajrá!
2011. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

május 27én múltam 18 :) 28án már megcsináltattam Anyukám nem tudta :) de már a 2. héten lebuktam :D


2 éve vettem az egyik bizsus boltba egy pc-t :) azóta szerettem volna megcsináltatni :) szal nem orvosi fémet raktam bele elsőnek hanem bizsut :) a szúrástól nagyon beparáztam :) de tényleg nem volt vészes kb mint egy szuri :) sziszegtem egy kicsit és kész is :D egy ici-picit vérzett de már csak azután miután bekente a csaj betadinnal :) az első 3 nap kellemetlen volt de tűrhető :) én épp az osztállyal voltam Erdélyben..a nap felét a buszocskázással töltöttük..kellemes volt :D hason az első 2 éjszaka nem tudtam aludni de utána már nem is éreztem h ott van :) egy hétig kentem napi 3* betadinnal :) 3. héten már strandolni voltam :D

Nem bántam meg ! nagyon szeretem :)

2015. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!