Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok véleményeteket kérhetné...

Lányok véleményeteket kérhetném a férfi parfümökről?

Figyelt kérdés
Nem arra lennék kíváncsi melyik férfi parfüm jön be mint állat hanem, hogy néhány parfüm tartalmaz citrom illatot és az mennyire jön be férfin? Vagy a citromtól van jobb? Meg milyen összetételű parfümöt tudok elképzelni? Ha tudtok segíteni légyszi írjátok le.
2011. okt. 25. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Citromosat nem szagoltam még, de nem lehet rossz. Nekem a túl kesernyés, inkább régimódi nagyon férfias illatok nem jönnek be igazán. Akkor a tuti, ha az illat illik a pasihoz és nem túl tömény.
2011. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kifejezeten csak citromosra gondoltam hanem, hogy tartalmaz citromot is. Például állítólag ezt a lányok imádják és tartalmaz citromot is: [link]

Persze más márkában is található, de nem minden parfümben. Amúgy köszi a válaszod:) Ha még van válasz akkor várom továbbra is.

2011. okt. 26. 09:13
 3/7 anonim válasza:
Nekem nem igazán jön be. :/
2011. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! A férfi parfümök mindig kicsit "kesernyésebbek". Én a diesel fuel for life parfümöt szeretem nagyon pasin:) Annak is van egy ilyen citrusos beütése, olyan friss, ápolt hatást kelt bennem.
2011. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. az armani acqua di gio is tartalmaz citromot és lime-ot, nekem ez a kedvencem, de általában összes férfiparfüm citrusos valamennyire, amit szeretek. A régimódi illatok nekem sem jönnek be, amik tömények és édesek.
2011. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Kérdező, amit írtál példát, az is nagyon finom!

2011. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Őszíntén szólva azért kérdezem, mert házilag szeretnék parfümöt készíteni és az összetevőkön gondolkodom. Szerintetek a finom érzéki illat jobb vagy a férfias erős illat a jobb? Biztos jó illatok mind amit feltudtok sorolni, de kategórizálva melyik típusra szavaznátok? Gondolkodtam fahéj, szegfűszeg illatokon is. Amúgy az egyik armani parfüm összetétele között van bőr is. Hát nem tudom, de jobban hangzana, ha szintetikus uton állítják elő ahogy a pézsmát isXD Durva lenne, ha nem mesterségesen:) szarvas here meg bőr eredeti kivonatban az kicsit durva lenne. Nagy márkás parfümöknél megtalálhatók mint diesel, armani.
2011. okt. 26. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!