Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlságosan telt vagyok?...

Túlságosan telt vagyok? (képmelléklet. )

Figyelt kérdés

:[

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 29. 11:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
Hát lenne mit fogynod, de szerintem ha nem hordanál olyan ruhákat, amik ennyire kövérítenek, akk még elfogadható lenne.
2011. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Amennyire látszik, teljesen rendben vagy. De ha karcsúbbnak szeretnél látszani, ne hordd azt a kabátot!
2011. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

sztem se vagy borzasztóan elhízva



talán 4-5 kg felesleg van rajtad, picit formálódhatnál



de ez legyen a legnagyobb bajod



viszont az ilyen nacikat kerüld..

2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem, van rajtad fölösleg, de normális testsúlyod lehet. Viszont a leggings dolgot nem kéne erőltetni, rövidek a lábaid, és akár vékony vagy, akár nem, a leggings nem nadrág...
2011. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Amúgy sohasem hordok ilyet, csak a fotózás miatt vettem fel, mert a barátom (aki csinálta a képeket) kérte. :)
2011. okt. 29. 12:00
 6/32 anonim ***** válasza:
az utolsó kép am szerintem nagyon jó :D a beàllàs meg a színek stb..
2011. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kabát öreges, és nagynak nézel ki benne. Amúgy rendben van az alakod, dehogy cigivel a kezedben fotóznak...
2011. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Van rajtad felesleg, nekem ez mar nem tetszene (magamon), de nem ez a lenyeg, mert nyilvan nem nekem akarsz megfelelni es sok embernek tetszenek a teltebb lanyok.


A nagy problema inkabb az, hogy a kepeket nezve az volt az elso gondolatom, hogy te nem vagy elegedett magaddal, olyan, mintha takargatnad magad.

Ha valoban igy van az nem jo, talan ezert kellene kicsit valtoztatnod, hogy magadnak megfelelj, az a legfontosabb.

2011. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy kövér. de azt a kabát féleséget felejtsd el,mert nagyon idétlen
2011. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kövér nem vagy, legalábbis nem tűnsz annak, de van egy pici felesleged. Pár jótanács:

- tanulj meg öltözködni, mert úgy nézel ki, mint egy utolsó szakadt csöves

- ne vegyél fel cicanadrágot hosszított felső nélkül, sőt, ilyen combbal egyáltalán ne vegyél fel inkább cicanadrágot... (hosszított felső nélkül egyébként is GÁZ!)

- ha az alakodról teszel fel kérdéseket akkor fényképezkedj fehérneműben mert ez így marhára nem reprezentatív.

2011. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!