Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szép hajat lehetne...

Milyen szép hajat lehetne szalagavatóra csináltatni vékonyszálú, nem túl dús, hátközép felé, de váll alá érő sötétbarna hajból? Képeket is légyszi!

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

1. nedvesen(nem vízben tocsogóan) csavard be a hajad közepes csavarókba és szárítsd meg haszárítóval, majd pár órával a buli előtt(vagy nemtom akk szalagavató) engedd ki hogy egy kicsit kirúgja magát íígy is hordhatod, de szerintem a füled előtt mindkét oldalt vegyél egy tincset vidd hátra és kösd össze a többit hagyd lógni


2,egyenesítsd ki a hajad! egyszerű de szép(ha eleve ilyen a hajad akk bocsi)


3, fondd be nagyon kicsikbe vagy kreppeld be!

2011. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. először én is a másodikra gondoltam, hogy kivasalom, és sima egyenes lesz, de aztán gondoltam magamban, hogy az olyan snassz, minden nap olyan hajjal megyek suliba. eztán gondoltam arra, hogy csak behullámosítom. aztán meg már valami "frizurára" is gondoltam, de semmiképp nem kontyra. lehet maradok a hullámosításnál. a harmadikat nem tudom megvalósítani, mert ahhoz túl béna vagyok, egyszerűen nem tudom befonni a hajam, kreppelőm meg nincsen. :)
2011. okt. 30. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, második! az első 3 nagyon tetszik.
2011. nov. 1. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D Orulok ha segithettem:D
2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
.
2014. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!