Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti bemernétek vállalni...

Lányok! Ti bemernétek vállalni egy kézápoló és műkörömépítő tanfolyamon fiúkat? Ha igen melyiken és miért?

Figyelt kérdés

(véleményetekre vagyok kivi mert én kicsit furán érezném magam ha egy fiú pl körömmel miattam szívná meg)

19/L


2011. okt. 30. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

elolvastam többször a kérdést,de nem igazan értem.

modellnek hivnal fiút?köröm modellnek?

én jartam körömsuliba,és volta aki a párját hozta modellnek.de mükörmös férfiak is vannak már!

2011. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint olyan akinek ez a szakmaja.elözö
2011. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés értelme 0. Feltennéd úgy is, hogy meg lehessen érteni?
2011. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt én is elolvastam többször,de nem igazán értem.Ugy vélem azt kérdezed h fiú modellt szeretnél hívni és amiatt mert te csinálsz neki körmöt, ennek következményeképp őt cikizni fogják és ezért te rosszul éreznéd magad?!:) Ez vicces.Ne hívj fiú modellt akkor ha ugy érzed rosszat teszel neki.:)
2011. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!