Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok ékszert venni a...

Szoktatok ékszert venni a Rossmann-ban?

Figyelt kérdés
szerintem vannak nagyon jók.
2011. okt. 30. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

nem szoktam

tény, hogy jók, de aránytalanul drágák

másutt sokkal olcsóbban meg lehet venni hasonlókat

2011. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem adnék bizsuért annyi pénzt, mikor ennyiből már ezüst ékszert is vehetek, ami azért egyedibb és mégis csak nemesebb.
2011. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ténlyeg drágák.egyébként bocsi az off-ért de a C&A-ban is ilyenek az árak ?mert ott is hasonló ékszerek vannak.nagyon is.a C&A-ben is szeretk vásárolni.
2011. okt. 30. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a két kedvenc gyűrűm onnan van, a harmadik kedvencemet ma vettem a C (und) A-ban. A Rossmannosok és a mai is 1490 forintba kerültek, mindhárom bizsu és nagy méretű, mármint azok a most divatos, látványos, ám nőies darabok.
2011. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én szombaton mennék a C&A-ba.szerintem hasonlóak.de a Rossman-ban a füliket kedvelem,a C&A-ben meg a nyakláncokat főleg meg karkötőket.
2011. okt. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!