Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az alakom megfelelő vagy...

Az alakom megfelelő vagy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 30. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Jó alakod van, de ez a ruha ocsmány.
2011. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó alakú lány vagy, szerencsés fiú a barátod :) A farmer is nagyon illik hozzád, a felső viszont felejtős. De egyébként légy büszke magadra, mert minden okod megvan rá! :)


F23

2011. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Kövér nem vagy, de van miből fogynod. Husis a karod, van egy kis pocid és a csípődön, derekadon, fenekeden is van felesleg. Szerintem egy 3 kilót bátran leadhatnál, és bombanő lennél.
2011. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
pont jó. a felső tényleg kuka gyanús.
2011. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kover nem vagy, de azert egy alakformalo tornacska nem artana, vagy valamilyen rendszeres sport. Azok a parnak csipo felett meg elmennek jelenleg, de ahogy telnek az evek egyre nagyobbak lehetnek.

De az en velemenyemet nem fontos figyelembe venni, mert en igen eroteljesen az izmos, formas, sportosan karcsu testalkatot reszesitem elonyben, az enyem is olyan es igen elegedett vagyok vele, nekem ez az ideal. Viszont nyilvan nem kell mindenkinek ilyennek lennie.

2011. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy ! Fogyjál le !
2011. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!