Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek melyik a...

Lányok, szerintetek melyik a legpraktikusabb szörtelenítése módszer (ott)?

Figyelt kérdés

2011. okt. 30. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
gyanta.
2011. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol?
2011. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legpraktikusabb mindenképp a gyanta, már aki bírja :) Én borotválom, ami annyiból rossz, hogy az eredmény csak 1 napig tart, utána már szúr...
2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, mindenemet gyantáztatom... az intim területen is, ha erre vagy kiváncsi.
2011. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lángszóró.
2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyanta, de én nem bírom, így marad a borotva + krém kombó.

19L

2011. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legpraktikusabb a gyanta lenne, egyszer csinaltattam, siman ki lehet birni, viszont engem nem visz ra a lelek, vagyis az erkolcsom, hogy a kozmetikusnak mutogassam a muffomat.

Tudom, ez nem gaz, ami azt illeti mutogattam is mar eleget mas eletszituaciokban (nem csak pasik elott, hanem szultem mar ketszer is, akkor csak az nem nezte meg, aki nem akarta). De megis, a kozmetikus elott baromira kenyelmetlenul ereztem magam, azota is futkos a hideg a hatamon, ha erre gondolok.

Szoval nekem emiatt ez nem praktikus megsem.

Amugy kb mindenhol epilatort hasznalok, de ott nem, mert ott nem birom.

Igy marad a borotva. Nekem megfelel. 2-3 naponta borotvalom es kb 2 perc, vagy meg annyi sem.

2011. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!