Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetováltást szeretnék csinálta...

Tetováltást szeretnék csináltatni a derekamra és milyen érzés? Mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
elsőre nagyon fáj de ha kicsit választasz még ki lehet bírni de ha elkezd húzni 1 vonalat közbe nem álhat le csak 2 vonal közt
2011. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ajjjajjj... akkor felkészülök a legrosszabbra. Milyen érzéshez tudnád hasonlítani??? Mert nagyon félek előre is. :S Ja és köszi! :)
2011. nov. 2. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem jobb oldalt a derekamon van Iron Maidenböl Eddie...hát kb olyan érzés volt mire az egészet megcsinálták mintha kibeleztek volna....ezt nem elriasztásnak mondom csak azér h készülj fel
2011. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és azt még nem mondtam h az hogy addig fáj amig megcsinálják az semmi mert utána egy életre ott marad ha szerencsés vagy akk utána nem lesz vele semmi gondod és ha jelent neked vmit akk kibirod :D
2011. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát kicsit megijesztettél, de azért köszi. Legalább felkészülök! :) Azért remélem kibirom. :)
2011. nov. 8. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban megijed az ember tőle mint amennyire fáj. Én meg is lepödtem hogy : ennyi?!:D

Olyasmi érzés mint az epillálás :D

2011. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, akkor csak kibirom. :)
2011. nov. 14. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináltattál?
2022. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!