Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért szereti a férfi többség...

Mért szereti a férfi többség a szőke hajat? Mert sok a barna?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 01:00
1 2
 11/17 anonim válasza:

"mert a szöke lányok általában feltünőbbek és sokkal szebbek is. na csá"


az lehet, hogy a szőke hajaddal tudod ellensúlyozni a kifejezéstelen bamba pofádat, de ha még ilyen dumával is jössz mellé, biztos h vonzóbbnak fog tűnni melletted egy visszafogottabb barna csaj, arrol már nem is beszélve, hogy értelmesebbnek is. na csá.

2011. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Faj az igassag, mi?
2011. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon fáj az igaSSág, az igaSSág néha nagyon fájdalmas tud lenni...

Atyavilág...

2011. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
:))
2011. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
A szőkéknek van kisugárzása :) és ez belülről ered, mert mindenki megválaszthatja milyen színű legyen a haja. És ha valaki a szőke mellett dönt akkor Jól választott és beletartozik a normálisabbak közé :)
2012. márc. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem irigységből beszélek, mert én valóban egy barna hajú lány vagyok, és én is sokszor elgondlkoztam már azon, hogy milyen lennék szőke hajjal, de nem merem befesteni, mert egyébként is göndör a hajam és érzékeny, a festék meg szétroncsolná meg amúgy is jól érzem magam barnán, csak egy próbára kíváncsi lettem volna rá.. szóval én sem idegenkedek a szőkéktől, de lényeg hogy egy pszichológiai könyvben egyszer azt olvastam, hogy azok festik a hajukat szőkére, akik jelentéktelennek érzik magukat. Ha ez igaz, akkor elég sok kisebbségi komplexusban szenvedő női egyed lófrál a világban, akik sekélyes, felszínes módon hajfestéssel akarják orvosolni a problémát. Vajon megváltják a világot, hmm?? :-)))
2012. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ja még annyit tennék hozzá, hogy az eredeti szőkékre ez nem vonatkozik, szerintem gyönyörűek, csak ritka, aki meg mégis az, az bebarnul legkésőbb tinédzser korára
2012. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!