Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fraulein 3°8 zseléről vélemények?

Fraulein 3°8 zseléről vélemények?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsó, és szép színei vannak. Próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok?
2011. nov. 1. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyagokkal dolgoztál eddig? Vagy mivel tanultál? Én személy szerint nem javaslom, ha tényleg olyan olcsó... Vegyél inkább márkásabbat (saját tapasztalat)
2011. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Színes zseléből a CN, és a Forró Nails, építőből pedig a Pearl Builder 2.0 amivel dolgozom. Beváltak az anyagok, viszont a CN nagyon drága ahhoz, hogy legyen választék... Tudom, hogy megéri az árát, de mégis...
2011. nov. 2. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Suli után én is áttértem a cn-hez, de nekem is kicsit drága, így kipróbáltam a pearlt, azóta viszont semmi más építőt nem veszek! Amit imádok: hard gel (ez rózsaszín), a fiberek is jók, a rózsaszín és a színtelen is, a builder 2.0 nekem kicsit sárgított. Az op2 ugyanolyan, mint a cn xtreme clear, és olcsóbb. A színeseit meg egyszerűen imádom mindet! Van több olyan, amit üveghatásúként is lehet használni, de ha felkevered, akkor viszont rendesen fed.

Első voltam :)

2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha teheted, próbáld ki forró nails színes zseléit is. Sokan mondják, hogy nem fed jól... én ezt használom, igaz, kicsit hígabb, mint az átlag, de fapálcikával nagyon szépen tudsz vele dolgozni :) A pearl 2.0 nekem nem sárgított, ellenben az ice blue-val... Nem mindig a drágább a jobb, ez itt is beigazolódni látszik! Azért én kipróbálom a Fraulein 3°8 színes zseléket, lesz ami lesz :)
2011. nov. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!