Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap randizok, de nincs...

Holnap randizok, de nincs táskám! Na most mit csináljak? : O

Figyelt kérdés

Elszakadt a táskám, a másik meg a sulitáskám, az meg óriási :S

Most mit csináljak? Vannak nélkülözhetetlen dolgaim.. Például ha elkap egy szélvihar, és nem lesz nálam fésű.. :S Jó ez most vicces, de tuti kiakadnék...

Az irataim se férnek bele a zsebembe..


2011. nov. 1. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
vegyél egyet holnap d.e, kérj kölcsön barátnőtől,anyukától, szomszédtól...
2011. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Délelőtt talizok vele.. Ráadásul olyan helyen, ahol így útközbe nincs semmilyen ilyen bolt.. :S

Kölcsönkérni nem tudok kitől

2011. nov. 1. 19:13
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Első jól írja, de amúgy a pasi elárulom, hogy nem a táskádat fogja valószínűleg nézni...:D De mellé lehet egy jó sztori is, hogy "tegnap olyan szerencslétlen voltam, elszakadt a táskám..."
2011. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tudom, de azért kellenének az irataim is mindenképp, na meg zsepi is, hátha folyik majd az orrom, vagy nincs a wc-be papír...

De kell a kézfertőtlenítőm is, mert bkv-zás után a női dolgaimat elintézni ajajjj :S

2011. nov. 1. 19:15
 5/18 A kérdező kommentje:
Van itthon egy táska, de az olyan béna, nem illik hozzám.. Nem is az enyém, de a többi olyan öreglányos..
2011. nov. 1. 19:16
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Vidd akkor a sulis táskád, ha nagyon üresnek érzed vegyél egy 1 literes üdítőt, ha rákérdez annyit mondassz, hogy szomjas voltál, vagy anyukád rádtukmált egy összecsukható esernyőt és egy doboz innivalót.
2011. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mus musculus ***** válasza:
4%

'Vannak nélkülözhetetlen dolgaim.. Például ha elkap egy szélvihar, és nem lesz nálam fésű..'

Ezen behalok, köszi!xD

2011. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
szia, első vagyok..én tényleg segítenék :D de most mit tudunk tenni? ha nincs kitől kölcsönkérni vagy venni akkor...?
2011. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
És most mi mit csináljunk? Adjunk egy táskát?! Nem igaz, h nincs otthon valami, amibe bele tudnád tenni a cuccaidat...
2011. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó na az egy szélsőséges példa volt :D


A sulitáskám tényleg óriási, azt biztos nem viszem....

2011. nov. 1. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!