Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legjobb pasi és a legjobb...

Ki a legjobb pasi és a legjobb csaj a Jersey Shore-ból?

Figyelt kérdés

Szerintem a legjobb pasi Vinny és a legjobb csaj Snooki.

Külsőt és belsőt nézve.

18/L


2011. nov. 2. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Én. (H)
2011. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zsákos_Frodó ***** válasza:
45%
Nem is, mert én... >.>"
2011. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

régen néztem de szerintem mindegyik csúnya amúgy,és közönségesek ,de inkább samy és rony ha választzani kellene

21/l

2011. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

csaj: Snooki és Jenny

srác.. hááát.. ha már muszáj Mike de a feje neki se az igazi


22/N

2011. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is mondanám Sammi-t a legjobb csajnak de nekem az nagyon taszító, hogy állandóan veszekednek Ronnie-val és Snooki sokkal bevállalósabb és lazább is és szerintem az jobb.

Hmm Mike mostanában kezd megtetszeni de inkább csak akkor jön be amikor van rajta napszemcsi..még aki nagyon jó az Pauly D amikor sapi van rajta, fuhh nah akkor baromi jól néz ki de amikor látszik a haja az nagyon nem jön be :S

2011. nov. 2. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Snooookyyy??

Valaki magyarázza már el nekem h őt mégis mért tartjátok jó csajnak???!!Hihetetlen buta,csúnya...:S

Izlések és pofonok.

2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki buta aki a Jersey Shore-ban van...mindenkinek más jön be, mondanám Sammi-t a legszebbnek de nekem ő unalmas, mindig csak veszekszik..Snooki meg jófej, bavállalós stb...de ez csak az én véleményem :)
2011. nov. 5. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Vinny a legjobb pasi...:D meg Pauly D

Snookiet meg azért szeretem mert bevállalós

csak rosszul válogatja a pasijait...és túl sokszor részeg xD

2011. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó most így szinte teljesen egyet értek veled...csak annyi h én nem bánom ha snooki részeg mert vicces ahogy állandóan felesik meg minden xd
2011. nov. 22. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Pauly és Ronnie

Sammi

2011. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!