Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Interneten ruhát venni?

Interneten ruhát venni?

Figyelt kérdés

Elegem van Szolnokból,sehol egy normális bolt ..sehol normális ruhák, már a thomas jeansban sem találok magamnak nadrágot..tehát elmondhatom hogy szolnok ennél mélyebbre nem süllyedhet! nincs időm elutazni pestre vagy máshova, az ősziszünetnek mindjárt vége nekem meg különórákkal fog eltelni az utolsó 3 napom, ezért arra gondoltam(mivel a téli szünetig egy szabad pillanatom nem lesz) hogy rendelek a neten ruhát:

jól tudom hogy miután kihozza a futár nekem jogom van még visszaküldeni? és ezt meglehet úgy csinálni hogy (csináltam már könyvrendelésnél durvábbat-mikor mamámhoz elmentem pénzért) akkor bejövök a házba és megnézem minőségben méretben megfelel e a termék?

és szerintetek mennyi a házhoz szállítás ha az esprit oldaláról rendelek?


2011. nov. 3. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Három napod van arra, hogy meggondold magad, tehát nem kell az ajtóban megvárnod a futárt. Átveszed tőle amit rendeltél, ha nem tetszik, összecsomagolod és visszaküldöd, vissza kell kapnod a pénzt. Ez törvény.
2011. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D:D sokat segítettél
2011. nov. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!