Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Blog - lenne rá igény?

Blog - lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Elég sok stílusblog van már itthon is, de akik ezeket szerkesztik, mind karcsúak. Külföldön viszont sikeresek a fatshion blogok is, amit teltebb testalkatú lányok vezetnek, az ő öltözetüket mutatja be, hogy lehet nagyobb mérettel is csinos valaki.

Érdekelne valakit?


2011. nov. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, igaz átlagos a testalkatom, de ha jól szerkeszted meg a blogot akkor van rá esély szerintem, hogy népszerű lesz
2011. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
de ez egy hülyeség, fatshion? de ez nem lehet megoldás, pár hónapig jó még lefogynak, de le kell fogyni és kész, ez a maradjunk dagadtak örök életre és még öltözzünk szépen is, ez mi
2011. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

másodiknak:

van aki betegség miatt nem tud lefogyni és az ilyen embereknek is kellenek ötletek, hogy tudjanak szépen öltözködni

2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*szépen tudjanak
2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem lenne ra igeny. sajna sok duci csaj nem az alakjanak megfeleloen oltozik ill sokan inkabb joval nagyobb ruhakkal probaljak leplezni. szoval nem art ha valaki ilyen blogot is csinal.
2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+1
2011. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem csak, hogy a betegségek miatt nem tudnak lefogyni, hanem a munka és a gyerekek + a házi munka és egyéb programok miatt nincs a nőknek erejük meg idejük lefogyni
2011. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszoló, elég érdekes nézőpontod van. Szerintem mérettől függetlenül minden nő vágyik arra, hogy csinos legyen, attól, hogy valaki nem S-es, hanem L-es, még ugyanúgy öltözget szépen, lehet dekoratív.

Ennyi erővel a gebék se divatoljanak, meg azok se, akiknek széles í csípője vagy széles a válla vagy nincs dereka, csak a tökéletesen, szobortestű lányok. Gondolom, Te pont ilyen vagy.

2011. nov. 7. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
www.faktorka69.blogspot.com
2011. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!