Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek én hogy nézek ki...

Szerintetek én hogy nézek ki és hány éves vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem kérek hülyeségeket csak az igazat.! (:

Előre is Köszönöm..(:


2011. nov. 4. 23:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Átlagosan nézel ki, semmi különös nincs rajtad, úgy 15-16 évesnek tűnsz.
2011. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszak a képek, szerintem jól nézel ki, de ezeken a képeken minden olyan torz.


15nek tippellek.

2011. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
rakok fel egy kicsit régebbit ha az úgy megfelel.:)
2011. nov. 4. 23:53
 4/20 A kérdező kommentje:
tessék: [link]
2011. nov. 4. 23:54
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, nagyon hosszúkás az arcformád, az új képeken a hosszabb haj jól áll neked. Bár a hosszú haj nyújtja az arcot, viszont neked olyan vékony és hosszú arcformád van, hogy érdemes picit takarni, mivel az rendberakja ezt a vonást.


Amúgy elég egzotikus arcod van, nem egy tucat arc ami valószínűleg nagyon megosztó, van akinek nagyon bejössz és van akinek nagyon nem, de senki nem fogja azt mondani szerintem, hogy tök semleges.


Én nem tudom eldönteni, hogy melyik táborba tartozok pontosan. Látok benned nagyon szépet is és olyat is ami nem tetszik.


A hajad viszont szép. Tedd azt hangsúlyossá.

2011. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen.:D és szerinted hány évesnek nézek ki?
2011. nov. 5. 00:01
 7/20 anonim ***** válasza:
Már egyszer megírtam (én vagyok a második): 15.
2011. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Első vagyok:

Ez a kép már jobb, idősebbnek is nézel ki, de még mindig csak 16-ra tippelek. Hát...nem nézel ki rosszul, de nekem valahogy nem jössz be :( Az arcod formája eléggé érdekes...emlékeztet valakire, csak nem tudom kire...bizonyára ezért.

2011. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A második válaszolótól pedig elnézést kérek,de nemtudtam hogy te vagy az.:)
2011. nov. 5. 00:05
 10/20 anonim ***** válasza:

szerintem nincsenek különlegesen szép vonásaid.

kb. 14-15 éves lehetsz. átlagos vagy. szerintem sminkkel, stb jobban ki lehet hozni belőled a maximumot. amúgy meg ezek nagyon rossz minőségű fotók rossz szögből.

2011. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!