Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom? (képpel)

Mennyit kellene fogynom? (képpel)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon kövér vagyok.

Először fogyókúrázzak és csak utána kezdjek el tornázni, edzeni? vagy egyszerre mindkettőt?

Vagy szerintetek hogyan csináljam?


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 5. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem max 10 kilót, vagy kevesebbet, de akkor úgy, hogy izommá alakítod a felesleg egy részét! A diéta a legfontosabb, de hogy ne legyen a végén löttyedt a bőröd nem árt picit mozogni is mellette. Lassan, fokozatosan emeld majd a mozgás mennyiségét. Vannak ezek a tipikusan kezdőknek, duciknak készülő videók, azok nagyon jók, vagy gyorsabb séta, szobabicikli!


sok sikert!

2011. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Változtass az étrendeden, és kezdj el sportolni, először lassan ami nem túl megerőltető, majd fokozd az intenzitást és gyakoriságot, hogy váljon rendszeressé.
2011. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az erőnlétemmel nincs baj, futni szoktam járni olyan 45 percet(gyors gyaloglássokkal megszakítva ha nem bírom), de most sok volt a kihagyás.

Régóta szedek hormontartalmú gyógyszert az utóbbi 1 évben jött fel sok kiló. gondolom ez is közrejátszott :(

2011. nov. 5. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyszerre mindkettő,mert hiába kezdesz el tornázni,ha az étrendeden nem változtatsz,akkor semmi értelme sincs.

Szerintem 10-15 kg,de majd ha leadtál 10-et akkor látni fogod,hogy kell-e még.

2011. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem keress/kérj más gyógyszert, mert ez lehet, hogy hat, de ez nagyon durva mellékhatás, ha így nézel ki tőle, és szoktál(bár ez nem tudom mit takar)futni.
2011. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Azért mázlid van, hogy formás vagy! Gondolok itt a homokóra alakodra. ;) Amúgy nem vészes, májusig igazi bombázó is lehetsz! :) Sok sikert!
2011. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, formás vagy, viszont kilóra olyan 80-nak gondollak, ha abból indulok ki, hogy én 70 kilósan hogy néztem ki, de nyilván függ a magasságtól.


Szerencsés az alkatod, de a melled nagyon le fog menni. :(

2011. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80?? ő?:D jézusom, mibajod?:D
2011. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondom, én 70 kilósan egy tízessel kevesebbnek néztem ki, mint most ő, ez így nem világos?
2011. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
basszus.. mintha magamat látnám. Kérdező, megkérdezhetem, hogy te hány kiló vagy? :)
2011. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!