Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,de eddig mindenki rondázott.Szerintetek szép vagyok?


[link]


2011. nov. 5. 16:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem vagy jól a smink nélküli képen, úgyhogy abból nem ítélek, ott is jól nézel ki, csak nyúzott vagy.


Az első képen mennyi smink van rajtad? Én szemcerkán és szájfényen kívül mást nem látok. Átlagosan vagy szép, nem különlegesen, de ettől még szép vagy. A korodnak megfelelő az alakod, nem ribis, nem tucat.


Ha smink nélküli képet tettél volna ki, olyat, amin egészséges vagy, akkor meg jött volna 20 válasz, hogy pici sminkkel jobban néznél ki... tapasztalat, más kérdéseknél ez megy. Vagy ennyire eltérő gondolkodású emberek válaszolnak, vagy az embereknek semmi sem jó. :)

2011. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Van rajta alapozó is meg talán púder ha megnézed jobban... Szerintem felesleges egyébként.. Csak azt lehet elérni vele, hogy pár év múlva csúnyább lesz a böröd a sok alapozótól...

Én sose használok mást csak szemceruzát és szempillaspirált... Nem tökéletes a böröm, de inkább legyen ilyen, mint ráncosodjak majd korán..

2011. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is szép vagy.
2011. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Menj már azzal hogy ronda vagy....

Első képen kifejezetten szép vagy,a smink nélküli képről meg annyit hogy abból is lehet olyan ami előnytelen,pl látszik hogy a hajad sincs belőve ami kórházban ugye nem is elvárás:D

Szóval nyugodj meg, szép vagy:)


18F

2011. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

smink nélkül átlagos

sminkkel eléggé szépnek tűnsz.


19L

2011. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, smink nélkül átlagos, azzal pedig szerintem nagyon szép, csak nem hiányzik a kezedből az energiaital...
2011. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
A smink kell neked. Azzal jobb.
2011. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Aranyos lánynak tűnsz,szép vagy
2011. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is smink-el szebb vagy de lehet csak azért mert akkor voltál kórházban (szerintem) :D az első kép nagyon jó !!
2011. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy akinek nagyon szép arca van ebben a korban, az 5-10 év múlva általában kiégett, lepukkant lesz, viszont akit átlagosnak (csúnyának?) tartanak, abból szexi csaj lesz. Azt hiszem, te is ilyen típus vagy, szóval olyan az arcod, hogy pár év múlva megfordulnak utánad az utcán. :)
2011. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!