Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elkezdtem modellkedni, jelenle...

Elkezdtem modellkedni, jelenleg egy féléves modelltanfolyamon veszek részt, és le kéne adnom a derekamból és a csípőmből 4-5 centit. Hogy szabaduljak meg minél gyorsabban a plusz centiktől?

Figyelt kérdés
8 éve versenyszerűen táncolok hiphop-ot tehát izmos vagyok, de gondolom abban a 4-5 centiben van zsír is. Szeretnék megszabadulni ezektől a centiktől és azt sem bánnám, ha az izomból is lemenne kicsi, mert 'túl erős/izmos vagyok'
2011. nov. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondták neked, vagy csak eldöntötted? Mert ha végiggondolod, a modellekből anorexiás csajokat csinálnak, és te ne legyél ilyen, mert nem éri meg, az már nem is szép.. Amugy ha igy táncolsz, akkor az csak izom.. abból meg nem kell leadnih.
2011. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány cm a derekad és a csípőd?
2011. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezen vagyok most(szintén modellkedés miatt), nekem azt javasolták, hogy szinte egyáltalán ne fogyasszak szénhidrátot(kenyér, krumpli, rizs, tészták,..), helyette egyek sok nyers zöldséget meg salátát hússal, igyak napi 2-3 l tiszta vizet, és 6 után ne egyek semmit. Ha táncolsz, akkor nálad se a mozgással van gond(én is versenyszerűen sportolok régóta), de azért heti 3*40 percet kéne futnod, és a pilates/jóga is sokat segít.

16/L

2011. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tancoltal,es izmos vagy..akkor az eros testalkat is lehet.... azt nem tudod csak ugy "leadni"..... lehet eros a derekad is.... cm zsirban vagy izomban nem mind1...... :))) de latom h majusban kerdezted....sikerult mar leadjad??? :))) irj!
2011. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, most november ötödikén adtam fel a kérdést. :)

A csípőmből már lement 3 centi, a derekamból pedig 1.

A derekam jelenleg 65 a csípőm 92.

igen, nem vagyok annyira törékeny testalkatú, de annyira durván erősnek sem mondanám magamat. Még van majdnem fél évem... nagyon remélem, hogy ha folytatom azt az étrendet amit elkezdtem (mint amit az egyik válaszoló írt, köszönöm szépen. :) ) és a kardiót, akkor lemegy minden felesleg.


az első válaszolónak pedig azt hogy, tudom hogy nagyon vékonyak a modellek, de jelenleg ez az álmom és magamnak is szeretnék ezzel bizonyítani, szóval nem fogom ezt feladni.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. nov. 27. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!