Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a "csoki...

Mi a különbség a "csoki csöves" és a "sima" szolárium között?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
a csokicsöves jobban barnít? :D
2011. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmi.

a csoki cső egy "márkanév" kb olyan mint a sony ericsson-nak az xperia széria. ugyanúgy barnít, bár van akinek az jobban bejön, van akit pedig a hollandimpex-es csövek turbóznak fel.:)

2011. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megcáfolnám az elöttem szólókat! Ez nem "csak egy márka", ez a MINŐSÉG! Végre egy olyan cső, aminek eredménye hamar és tartósan meglátszik! Hollandimpex? :D Ez most komoly? :D Hát, ha valaki már kipróbálta mindkettős, akkor az tudja a külömbséget! Én azt tudom csak ajánlani annak aki kételkedik bármiben is, hogy tapasztalja meg az óriási külömbséget! Csokicső 6 perc gyönyörű szín, hollandimpex 30 perc és nem folytatnám... :D

Szóval el a régi tévszmékkel! A csokicső egy fantasztikus újítás a szolizás világában! Rövid idő alatt gyönyőrű, egészséges szín: NA EZ A CSOKICSŐ!

2012. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!