Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercingnél van olyan,...

Ajak piercingnél van olyan, hogy a jobb vagy a bal oldal a melegeké? 15/F

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok róla, csak fülbevalónál van ilyen szokás. ajakpcnél annyi hogy ne felülre csináltass
2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

alulra akartam:D

Amúgy amikor szurattam a fülemet(fültágítóhoz) akkor nem tuttam ezt a jobboldalast és azt szurattam. Utánna monta mindenki-.-

2011. nov. 9. 21:44
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy köüszönökm szépen: )
2011. nov. 9. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj: nem attól leszel meleg, hogy a jobb füledben van ékszer. Akkor leszel meleg, ha a fiúkat szereted... amúgy ajakpiercingnél is tök mindegy, hogy a kérdésedre válaszoljak.
2011. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legprimitívebb az az ember aki aszerint alkot véleményt másról hogy jobb vagy bal oldalon van piercinge és attól függ hogy az a valaki meleg vagy sem. Ez akkora hülyeség és te meg is kérdezed... :S
2011. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát barátomnak jobb oldalon van (volt) a piercing és hát hetero mint állat:D még sosem hallottam ilyenről de hát mindig kitalálnak valami baromságot amivel lehet az embereket szivatni, hogy kiéljék gyerekkori traumáikból fakadó beteges hajlamaikat.
2011. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az ilyen kérdések fájnak... Ki nem sz*rja le? Úgy értem, az nagyon gáz, ha valaki ez alapján ítéli meg az embert, hogy "de gáz, nézd, ez egy meleg, látod, hogy hol van az ajak piercingje?"


Szóval a reakcióm röviden:

[link]


(...és ez most még csak nem is feltétlenül a kérdezőnek szól, biztos, okkal kérdezi, mert valahonnan azt hallotta, nem mindegy...)

2011. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fülbevalóm volt a jobb oldalon és azzal homokosoztak.
2011. dec. 10. 00:31
 9/10 anonim válasza:
Látom, négy éves az utolsó komment... azóta van? Mert én meg most szeretnék, rákerestem google képekkel, és láttam mindkét oldalost. DE eltérő lehet pl bizonyos zenei identitásúaknál, pl egy metálkedvelőknél???
2016. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már 30 éve hallottam ezt a jobboldali fülbevaló=meleg szokást.
2019. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!