Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud egy jó és viszonyla...

Valaki tud egy jó és viszonylag gyorsan ható módszert fogfehérítésre?

Figyelt kérdés
Ami olcsó és akár házilag is el lehet készíteni?
2011. nov. 10. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos egymást ütő fogalmak, ilyen módszer nincs. A házi fehérítéssel csak pár árnyalatot tudsz világosítani és az se gyors. Látványos és nagyon gyors eredményt a rendelőben tudsz elérni, az viszont nem olcsó. Amit pedig házi dolgokból tudsz elkészíteni az se nem gyors, se nem nagyon hatékony, de legalább olcsó.
2011. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szódabikarbónával dörzsöld át aztán öblíts.. vagy szórd a fogkefédre és azzal moss fogat.. aztán öblíts :D

Gyors, hatásos, otthoni, házilag készíthető. :D

De ne alkalmazd sűrűn

2011. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szódabikarbónás dolgot már próbáltam de annyira nem lett nagy a változás sajnos :(
2011. nov. 10. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen kb a mesében van csak. :D

Gyors és hatékony van. Elmész egy rendelőbe, kicsengetsz egy rakat pénzt, és megcsinálják.

Otthoniak ugye gyorsak, csak nem hatékonyak, pluszban még a fogat is roncsolják.

De a legolcsóbb amit javasolhatok: kérj a helyi sztk-ban időpontot fogkőleszedésre. Ha már túl vagy rajta, és nem segített, akkor valószínűleg alapvetően ilyen színűek a csontjaid, fogaid, azon csak a drága kezelések változtatnak.

2011. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2011. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tényleg azt javaslom, hogy fogkő leszedésre menj el, egyéb eljárásnak nem érdemes alávetned magad. Nekem mondjuk a fogkőtől volt elég sárga a fogam elöl, úgyhogy nekem ezért nagyon sokat segített. Nem azt mondom, hogy nem lehetne fehérebb, de nekem így is rengeteget javult az alatt a kb háromnegyed óra alatt.


De egy sztk rendelőben nem tudom, milyen felszerelés van, én egy olyan magánrendelőt javasolnék, ahol van ultrahangos eszköz, és nem kapirgálják a fogat. Az gyors, talán hatékonyabb is, és egész kellemes (bár másnak lehet, hogy kellemetlen :D). 10-15 ezer forint körül megcsinálják.

2011. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!