Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megszépülés? Csúnya lányból...

Megszépülés? Csúnya lányból szép? Mint a filmekben? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval azért nem mondanám magam nagyon csúnyának, inkább átlagosnak. Mostanában eléggé balul sültek el a dolgaim, és arra gondoltam megváltozok kívül-belül. Kérdés hogy hogy kezdjek neki?

Régebben nagyon aknás volt a bőröm, de gyógyszeres kezelés hatására helyrejöt, már-már olyan mintha babaarcom lenne. A sminket nem szoktam túlzásba vinni, és elég pufi az arcom (rengeteg édességet eszek). Amúgy sem vagyok valami vékony (167 cm és 60 kg). Hosszú szőke hajam van és kék szemem. Meg szeretnék változni, de hogy fogjak hozzá? :/

19/L


2011. nov. 10. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy? :))) Leírtam a levélbe is, hogy akármikor elfogadnálak. Mond az email címemet? Bár az enyémet tudod és beszélgessünk. Meg szeretnélek ismerni.


Ez neked elegendő bizonyíték? Csak egy szavadba kerül és körbeugrállak.

2011. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg van velem gond, ezt az is tükrözi, hogy a fiúk 100 m-es körzetben elkerülnek... :)"

Mert bebeszélted... Nem vagy kibékülve magaddal, ezt mások is megérzik, és nem is próbálkoznak.

(Tapasztalat...)

2011. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is kérek képet :D
2011. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet priviben, és adok szívesen tanácsot, hogy esetleg mi állna / nem állna jól :)
2011. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Küldhetnél priviban képet. De csak akkor ha tényleg őszinte véleményt vársz, mert nem fogok finomkodni.
2011. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges,mert te már igy is szép vagy és nagyon aranyos,csak a hozzáállásoddal van baj.Hidd el,tudom miről beszélek saját tapasztalatból mondom,meg láttam tök ronda csajokat (a suli tele van vele és az összes őket imádják,mert van önbizalmuk),de neked van mire szóval vágj bele :)

Sok szerencsét

2011. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 13. 20:04
 18/18 anonim válasza:
Nézd meg a Betty a csúnya lány c. sorozatot! :D
2013. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!