Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú! Nektek tetszenek az...

Fiú! Nektek tetszenek az ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Kiss mellű,vékony alakú,fehér bőrű,hosszú szőke hajú,zöld szemű,kislányos arccal! (23 évesen)
2011. nov. 11. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha az a tipikus modellalkat keskeny csípővel, akkor nem. a többi mg lényegtelen, mert az összkép a fontos.
2011. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pendragon válasza:
A leírtak alapján naná. Ez nem kérdés. Akinek nem tetszenek az ilyen lányok azoknak beteg a lelkük xd :))
2011. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom attól is függ, milyen az arc, milyen a kisugárzás, hogyan öltözködik, igényes-e magára.

Nem értem, hogyan lehet válaszolni pár szín-adat meg hajhossz alapján egy ilyen kérdésre. A kiírót sem értem, meg azt sem, aki fixen válaszolni tud.

2011. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már egyszer kérdeztél hasonlót, akkor is írtam, hogy nekem tetszenek:) 22F
2011. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 14:53!


Nem egy konkrét személyről van szó. Hanem az ilyen tulajdonsággal rendelkező lányokról. 22F

2011. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát épp ez az! Egy "Kiss mellű,vékony alakú,fehér bőrű,hosszú szőke hajú,zöld szemű,kislányos arccal! (23 évesen)" még lehet ronda arcú, vagy szép arcú, lehet igényes és lehet igénytelen, öltözhet jól vagy nagyon lepukkantan, vagy fiúsan, vagy pics.ásan, azaz ennyi alapján nem lehet megmondani, hogy tetszik-e vagy sem.
2011. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 15:00!


Dehogynem. Én például megmondom így látatlanul, hogy a sötét bőrű lányok nem jönnek be. Egyébként is csak általánosságban beszélünk. Nem mondtam, hogy mindegyik ilyen lány tetszik.

2011. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha van csípő és néha becsúszik egy kis szoli akkor tökély!
2011. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! a Félreértések elkerülése végett közölném hogy kizárólag arról szolt a kérdés hogy általánosságban mi a véleményetek az ilyen típusú nőkről! Nem konkrétan magara gondoltam(bár én is ilyen adottságokkal rendelkezem)! Ha az érdekelne hogy konkrétan rólam mi a véleményetek akkor képet tennék ki! Ez csupán egy szimpla kérdés volt ,kizárólag kíváncsiságból!
2011. nov. 12. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!