Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha a csajnak van egy...

Az gáz ha a csajnak van egy kis bajsza?

Figyelt kérdés
mármint nem olyan jó kis vastag székelybajusz, csak egy olyan helyes kis pihés? :D
2011. nov. 11. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az.
2011. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó mert szerintem is.. de hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy gáz?
2011. nov. 11. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy kicsi , de ha látszik akkor mondmeg neki. Hát én akkor szoktam elmodnai az ijeneket amikor hülyülünk bnőmmel , hogy: fú mien nagy szemeid vannak meg ilyenek. És akor bedobhatnád , hogy: neked van egy kis bajszood? O_O Nem akarod gyantáztatni? most veszem észre..(kicsit b**iság , de hát nah) Ha nem szoktatok ilyenekkel hülyülni akkor lehetőleg gyengén mond el neki.
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fizesd be egy kozmetikai kezelésre, pl. jó karácsonyi ajándéknak is, és előtte bízd meg a kozmetikust, kérdezze meg, hogy kiszedje-e a bajuszát. Ha azt mondaná, hogy nem, akkor képedjen el, és mondja viccesen, hogy: háát, biztos benne? sokkal szebb egy nő anélkül. Szóval próbálja meg rábeszélni. Te meg kellőképp örvendezz, mikor meglátod az eredményt. :D

Ha még így sem sikerülne, akkor biztos el fogja mondani neked, hogy járt a szemét kozmetikusnál, és akkor ingasd a fejed, hogy azért ki lehetett volna próbálni, csak jót akart.

2011. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy bízd meg egy haverodat, hogy szóljon be a barátnődnek viccesen, akkor talán észbekap.
2011. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség, mert csak te látod neki. én most voltam, olyan jól ki is szedte hogy allergias reakciót váltott ki nálam, és teljesen kipattogzott tőle a bőröm... na, melyik a rosszabb, egy enyhén pihés kis "bajusz" vagy egy csomó ronda pattogzás az ajkai körül...?

megjegyzem, nem a gyanta miatt volt, hanem béna volt a csaj, gyors és durva. volt már előtte is sokszor szedve, sosem lett eddig bajom (látszik ő először szedte)

2011. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szemöldökcsipesszel érdemes, nem gyantával.

Kb. annyira lesz piros, mint szemöldökszedésnél a bőr.

Nem tudom ez kinek mennyi idő, de nekem olyan 5 perc.

2011. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A bajusz azért elég sűrű szőr tud lenni nem pár szál... akinek van ahhoz türelme szemöldökcsipesszel hajrá... én a szemöldököm se csipesszel szedem kozmetikus gyanta egy húzás... nem kell vele bajlódni... ugyanígy láb és intim részeken...
2011. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Add be neki viccesen pl. : Miaz,csak tán nem egy kis bajusz?

Kicsit cukkold vele.

Egyébként azt írta az egyik válaszoló,hogy mindenkinek van.Hát nekem nincs,és nem is volt.

2011. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Még csak az kéne h vérig alázd.Ne h meg merd neki említeni,mert magamból kiindulva tuti meg fog sértődni.Nekem a kozmetikai válasz tetszett és ez lenne a legjobb megoldás is.Majd a kozmetikus elviszi helyetted a balhét ;)
2011. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!