Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Frufrut szeretnék de göndör a...

Frufrut szeretnék de göndör a hajam mit gondoltok?

Figyelt kérdés
frufrut szeretnék de szerintem fura ha göndör hajban van egy vasalt frufru de nem látok olyan embereket akiknek göndör frufrujuk lenne ha láttatok olyat akinek göndör frufruja van mondjatok róla véleményt előre is köszi :D
2011. nov. 13. 00:19
 1/6 anonim válasza:
Bocsi, de sztem borzalmasan nézne ki.=D
2011. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem jól néz ki. bár ez függ a haj hosszától, göndörség mértékétől is.

2011. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt töritanáromnak olyan volt. [link]

Ilyesmi haja volt, hozzá frufru. Nem elég, hogy a frufru is göndörött, mint valami birkának, középen ketté is vált, egyszóval borzalmas volt ránézni...

Én lebeszélnélek róla.

2011. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vasald a frufrud, és jó lesz az :) nekem hullámos a hajam, de azt szoktam, hogy begöndörítem, és a frufrum kivasalom. *-* meg is szoktak dicsérni, hogy milyen cuki vagyok :D
2011. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket :)
2012. jan. 25. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem olyasmi volt, deén nagyon mebántam hogy vágattam olyant, mert szarul néztem ki göndörn hajammal meg minden.szerintem ne váasd le ojanra, mert elfogod rontani a hajad és csak is a csatt-ba ereshetsz vigaszt.de ha mindenáron akarod akkor vasald az egész hajad
2012. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!