Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan van kisminkelve?

Hogyan van kisminkelve?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 13. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Le fognak pontozni, tudom előre, de úgy mint egy 3 napos vizihulla. Én nem bírom megérteni ezen a nőn mit esznek már évtizedek óta. Számomra az antinő összes tulajdonságát megtestesíti. Ez a smink pedig, jajj.


Hiába írom ide, hogy ez az én egyéni véleményem, akkor is tudom, hogy mindenki lepontoz. Ám legyen.

2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Az műszempilla, attól olyan cicás a tekintete, igazából nem is a szeme van úgy sminkelve, meg len esetleg a szemnél a kontúr picit megerősítve úgy félig, rúzs. Persze ez fekete-fehér képbe nem látszik, de amúgy egy lehelet könnyű pirosítót (rózsaszín, barack) feldobná az arccsont alatt, és lehet van is rajta csak így ezen a fotón nem látszik.

Amúgy semmi értelme válaszoló, hogy lepontozzanak, ez olyan, h kinek mi jön be.

Érdekes is lenne ha a világon mindenkinek egyforma ízlése lenne :D Ezért külön egyéniség minden ember, mindenki más. Szerintem nagyon felesleges vitázni, meg egymást szapulni azon, hogy ki milyen, kinek ki és mi tetszik. Sosem lenne egyetértés :) Ettől még nem kell lepontozni...

2011. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, hogy semmi értelme az ízlésem miatt lepontozni, de látod, máris 0%-on állok. :)


Nem értettem egyébként sosem mi jön be mindenkinek rajta, de aztán rájöttem, hogy főleg a nőknek tetszik, ők szoktam valami olyan ideálnak megfelelni ami nekik tetszik és nem is a férfiaknak. Ezért direkt utánaolvastam női magazinokban, ki mit gondol róla. Eddig az alábbi hölgy válasza tetszett legjobban:


Annyiban vitatkoznék, hogy a szépséget nem a természet, hanem a társadalom határozza meg. Minden korszaknak megvannak a maga szépségideáljai, amelyek gyökeresen eltérhetnek az azt megelőző vagy az utána következő korszakok véleményétől. Rubens idejében a gyűrődő hurka volt az egyik ismérve a szépségnek. Ma pedig a zörgő csont.


"Meg aztán sok függ a nézelődő szubjektumától is.Nekem Audrey Hepburn a kimondottan csúnya nő kategóriája. Nagy kockafej billeg egy pilincka nyakon, amelyik egy anorexiás testben végződik. Más meg elolvad a gyönyörűségtől, ha ránéz."


Na, kíváncsi vagyok ez a hozzászólás hány perc alatt megy le 0-ra. :)

2011. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

De egyébként még hozzáteszem, hogy én mást látok benne, szerintem szép nő. A "törékeny" soványságát is tudom, hogy sokan szapulták, de ha valaki utána olvasna,tudná, hogy ez mitől alakult ki. Elárulom, nem úgy ahogy a mai világba van a sok anorexiás modell és nem modell :S

Nah, de a lényeg hogy ezen nem is kell vitatkozni.

2011. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért pontoznak le, szerintem felesleges. Mindenkinek más a szép. És igen, régen és még annál is régebben más volt a szép abba a korba, mert hozzá képest val.szeg. csúnyább nők éltek. Bár nekem pl. a mai világba is egy szép nő.

A szépség szubjektív, mindenkinek más a szép.

Ez olyan mint a ruha, a divat, mindenkinek más tetszik, mást követ. Valaki a dögösebb irányba megy, valaki a természetes, valaki a feltűnő...stb stb..

2011. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek veled, de látom az 52%-odon, hogy az elveidet mások nem osztják. :)
2011. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is arra hajtok, hogy osszák igazából. Nekem is van véleményem, másnak is van, ha valaki ezt "hülyeségnek tartja" és pattog magába vagy esetleg majd itt,h így meg úgy, az csak saját magát minősíti úgyis. Ez ismét egy olyan dolog, amin felesleges vitázni. Úgy ahogy mindenkinek más a szép, a véleménye is mindenkinek más.. :)
2011. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a világ leggyönyörűbb nője volt, elképesztő kisugárzása van, egy bájos, légies jelenség, a filmjeiben olyan szeretni való, és nagyon jól játszik, pedig sosem tanulta, majdnem meghalt a 2.vh alatt, és mégis talpra állt, nem lett balerina és mégis tovább lépett, az apját, imádta és ő ellökte magától, mégis túllépett rajta. Tehát ez az akaraterő és elszántság lakozik benne, mégis olyan mint egy ártatlan kiscica. De persze nem kell mindenkinek szeretnie, és ezért nem pontozok le senkit.

Ja és a sminkje. alul felült szemceruzás (vagy tus), szerintem ki is van kissé húzva cicásra a szeme,és lehet enyhe füstös szemfestést is kapott, meg ugye műszempillák.

2011. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
mit esznek ezen a nőn? mit esznek? drágám! Audrey Hepburn a valaha élt eddig legjobb szinésznő és csodálatos ember egyben. Az elegancia és báj, ami belőle árad egyszerűen csodálatos volt. Sosem szált el magától mindig kedves és jószivű maradt, rengeteget jótékonykodott is és KÉPZELD egyáltalán nem tartotta magát szépnek, de persze rajt akivül mindenki tudja hogy gyönyörű. A szépsége, ami miatt tényleg olyan gyönyörű azthiszem a belsőjéből jön, de a külseje, a törékenysége, az őzike szemei is alapból elbűvölővé teszik. És szerintem a sminke is nagyon jó. Nincs még egy olyan nő akinek ilyen sminkek és hajak jóláltak volna mint neki. Olykor elég furcsa hajviselete vagy sminke volt és ezekkel együtt mégis olya csodásan festett.Ráadásul a sminke abban az időben divat volt, nem véletlenül vált ő maga egy divatikonná. Mielőtt kritizálnád Audrey Hepburn kicsittudj meg róla többet, és majd ha teis leteszel annyit az asztalra mint ő, és olyan bájos és elragadó személyiséggé tudsz válni mint ő, akkor kritizáld!!
2011. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!