Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valamiért taszít a nyelv...

Valamiért taszít a nyelv pírszíng (? )

Figyelt kérdés

Sok csajnak látok a nyelvében vasat ami nekem megmondom nem jön be. Ti nem tudom hogy vagytok ezzel de engem úgy lehoz. Elmegy a kedvem a csókolózástól is. Nem tartom magam régimódinak nem zavar a tetkó vagy a pirszing de a nyelvbe szerintem akkora baromság hogy nem igaz. Egyre több csajnak látok azt hiszik hogy menő dolog (mert divat) de szerintem inkább leront egy nőn mint hogy javít.


Ti mit gondoltok erről?


2011. nov. 19. 22:48
 1/10 anonim válasza:
a vesepiercing sokkal coolabb.
2011. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LordRiwen válasza:
Én azt, hogy az angol szavak fonetikus átírása nem minden esetben helytálló. Ez - például - egy ilyen eset.
2011. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs. A nőknél nincs nyelv-piercing. Csak a csajoknál.
2011. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jól van na... :D

Értitek a lényeget azért?!

2011. nov. 19. 23:02
 5/10 anonim válasza:

Nekem, ha egyszerű, akkor tetszik. Sőt, azt hiszem a piercingek közül ez jön be egy lányon a legjobban.


Nekem pl. az orrban vagy a száj fölött (nem tudom ezt a helyet hogy hívják rendesen, de értitek, nem?), szóval itt nem jönnek be.


Ízlések és pofonok :)

20f

2011. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem izgató, bár még nem csókolóztam olyan csajjal akinek, lett volna nyelvpiercingje.


A nyelvpiercing jele amúgy köztudottan azt jelenti hogy: szereti a párját orálisan kielégíteni. (magyarul szo.pni)

2011. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is taszító, kajak hányingerem van tőle...
2011. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs különösebb bajom vele talán már megszoktam mert tényleg sok embernek van, de valóban ez a legtaszítóbb piercing számomra is
2011. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sosem csináltatnék az egyszer biztos. Undorító...
2011. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jó hogy nem csak én látom így... :D
2011. nov. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!