Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a szemöldököt hogyan...

Ezt a szemöldököt hogyan tudnám én is megcsinálni magamnak?

Figyelt kérdés

Nekem elég vastag és sötét szemöldököm van,viszont én is középszőke leszek nem sokára, és mellé undorító a mostani szemöldököm. Itthon szoktam szedni csipesszel,de visszanő 1hét alatt, milyen gyantát vegyek ami a lehető legkönyebb módszer? Van ilyen szemöldökgyanta,vagy arcgyanta esetleg ? És ha kiszőkítem, és arra mennék rá barna szemöldökceruzával?


[link]


2011. nov. 20. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a link bezavart XD most akkor olyan szemöldököt szeretnél csinálni mint amilyen a képen látható csajnak van, mert neki úgy van megcsináltatva h tetoválva van neki ezt cska kozmetikus tudja megcsinálni
2011. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tetoválva van?:S
2011. nov. 20. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :/ tetoválva van és még sztem át van húzva egy barna szemceruzával
2011. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan itt nem látható, de lehet úgy kezdődik a dolog, hogy kiszedik a teljes szemöldököt, innen kezdve szabad a fantázia...
2011. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez tetoválva van...Szemöldökceruzával nehéz lenne ezt megcsinálni.


Szerintem ne tetováltasd ki...


Elég ha normális formájúra kiszedeted kozmetikussal és néha szemöldökporral rásegítesz a formára!


Ja és a képen látható csajnak nem a saját szemöldökformáját követi a tetkó,hanem magasabban van neki.Na ez az ami szerintem mindig bukta!

2011. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami:

Nem érdemes gyantáztatni a szemhéj környékét,mert ráncosodik,elvékonyodik tőle a bőr.Az az egyik legkényesebb felület az arcon,és ott a legvékonyabb a bőr.Vigyázni kell rá...

2011. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj de borzasztó a linken a lány szemöldöke.

a természetes sokkal szebb!!!

2011. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!