Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik? Mi van itt? (bővebben...

Létezik? Mi van itt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég elkdültem több modell ügynökségnek is egy portfóliót magamról. a nevekre már nem emléxem hová.. és felhivott a minap egy nő h menjek el ide: Bp II. kerület, Bécsi 3-4 .... mondták vigyek rövid gatyót meg a portfóliómat, és 2000ft regisztrációs díjjat.

És mint minde tudjuk sok az ien átverés... meg minden... Valaki pesti nemtudja h mi van a II.kerbe a bécsi utca 3-5 alatt? tényleg modell ügynökség?? Mondtak egy nevet is h Eclub modell... a neten szinte csak angol cuccot találtam róla.. ami meg magyarvolt az nem gynökség... valaki tudna segíteni hogy létezik-e ez az eclub modell, és valojában is a Bp II ker. Bécsi ut 3-5 alatt fekszike--... válaszokat előre is köszönöm :) 17/N


2011. nov. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Gugli neked is ugyanúgy a barátod, mint nekem. Beírtam a címet. Ezt dobta ki először:

[link]

2. UniCredit Bank ATM-el, bankautomatával

1023 Budapest, Bécsi út 3-5.

UniCredit Bank fiók

Aztán találtam egy ilyet is: [link]

MAILAND DENTAL Kft.

Bécsi út 3-5. 3.em.27., Budapest

Ez alapján (h emeletet is írnak itt) valószínűnek tartom, h itt egy irodaház van, vagy egy társasház, ahol vannak végek is.

Szóval ebből következik, h akár lehet modellügynökség is itt.

Ja, és most, h beírtam a cím mellé a keresőbe azt, h modell, kidobta a tiédet is :) Nem eclub, hanem e'clat (éklá). [link]

Na, csak ennyit arról, h a kereső csodákra képes...

2011. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,lehetséges h e'clat mert telefonban bezséltünk és angol kiejtéssel majdnem ugyanaz csak egy B betű eltérés a végen.. köszönöm :)
2011. nov. 23. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen van,és E'clat :DD
2011. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!