Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing. Tegnap...

Köldök piercing. Tegnap csináltattam. Kéne egy kis segítség!?!

Figyelt kérdés
Szóval tegnap csináltattam, és az a hejzet, hogy kaptam egy papírt amin van egy két infó, de nem minden! Azt mondta a srác a szalonban, h gyógyszertárba kérjek rá fertőtlenítő és sebgyógyító hatásu krémet vagy sprét. Kaptam rá Bepanthen Plus-t az jó rá? És tényleg nem szabad mozgatni? Olvastam, h akkor kiszakadhat. Ez igaz? Én ma kicsit mozgattam.
2011. nov. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kétszer szúrattam ki a köldököm, mivel elsőre túlságosan lentre csinálta a srác, és féltem h edzés közben kiszakad. Szóval kétszer éltem ezt át :D

Én 70%os alkoholollal kentem be kb 2 naponta 1x, és Betadine-vel kentem reggel este. Mozgatni nem nem szabad, hanem KELL mozgatni.

A bepanthen az kb mindenre jó, szóval gondolom erre is, szerintem nyugodtan használhatod. De én a betadinere esküszöm. :)

21L

2011. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Holnap veszek Betadint is. Hát pontosan hogy érted azt h nagyon lent volt? Küldhetnék neked privibe egy képet? és megnézed, h az enyém jó-e? (bocsi, csak kicsit félek :))
2011. nov. 24. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
én is alkohollal kentem! mozgatni tényleg kell! és a tetran és betadin jó rá!
2011. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem aggódok miatta, és vigyázok rá! :)
2011. nov. 24. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem ajánlom az alkoholt kenegetésre! Sok embernek kilökődött tőle.Nekem egy hétig kellett kennem sóoldattal

(egy fél pohár vízbe egy kis kanál tengeri só)

Utána betadine

És ezt reggel este! És ne mozgasd:)

Az enyém mostmár szépen begyógyult, barátnőm, aki ugyan így kezelte, az övé is begyógyult

2011. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én sem azt mondtam, hogy minden nap használtam. De nem ilyen kilökődés miatt, hanem hogy ne szárítsa ki.

Persze, küldhetsz képet :)

2011. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia :) 5 hete van köldök pc-m :) bizsu nem orvosi fém :) !

a szúrás napján nem mertem mozgatni de onnantól állandóan azzal játszok h fel le mozgatom :D

én 1 hétig napi 3* kentem betadinnal :) és már 3. héten strandolni voltam :)

2015. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!