Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljatokat és a fanszőrzeteteket?

Figyelt kérdés

Én nem borotválom magam sehol, csak az arcomon, ezért a (gimis) osztálytársaim szerin igénytelen vagyok. Ti mit gondoltok erről?


15/F


2011. nov. 25. 16:37
1 2
 1/11 mus musculus ***** válasza:
89%
Én azt, hogy az igénytelenség nem itt kezdődik, hanem a nem tisztálkodásnál. Bár én csaj vagyok.
2011. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elég, ha az arcod leborotválod, még az sem olyan cink, ha kimarad pár nap, csak ne legyen ilyen huszárbajszod, mert attól a világból kiszaladok:DDDDDD A fanszőrzeted szerintem nem kell leszedd, esetleg ha van/lesz olyan barátnőd, akivel eljuttok odáig, akkor leszedheted, de csak ha már bokor, bár nem nagyon láttam még pasi nemiszervet, hogy összehasonlítsam szőrösen vagy szőr nélkül, de azért ilyen kunkori fekete ne legyen, de ha pici rövidke néhány szál, akkor nem gáz, de ez csak az én véleményem, várd meg, míg valaki veled egykorú fiú ír, hogy ő hogy szokta..
2011. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
engem is érdekel
2011. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én borotválom mindkét helyen,sőt a mellkasom és hasamat is,de én olyan gorilla vagyok,szóval nekem jobb ha le van szedve.Azt aki szőrösen hagyja semmiképp nem tartom igénytelennek,ez mindenki magánügye szerintem. Nekem egyébként akkor is beszóltak amikor szőrös volt,de most meg azért szólogatnak be,hogy borotválom.
2011. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én asszem 15 körül lehettem, mikor először elkezdtem ezeken a tájakon borotválkozni. Hónalj, fanszőrzet, has. Emlékszem régen mennyire akartam szőrös lenni aztán most meg már nem szeretem mert öregít, meg egyáltalán. :D

Az azért elég durva hogy igénytelenség, inkább olyan maradi dolog.

18/f

2011. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én csak az arcom borotválom mert az dzsungel

máshol nem

nyáron mindíg leszólnak hogy szőrös a lábam hát mennyé a pibe

aki meg borotválja azt meg jól kiröhögik

na de lányok titeket zavar ha f@sszőr nincs borotválva?

2012. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én borotválom mindkettőt mert nekünk volt úszás a suliban és nem jó ha a farkamnál nagy szőr van és mindenki látja ölötözésnél meg hátúszásnál nem jó a nedves hónaljkutyi
2013. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindent szőrtelenítek magamon, még a lábamat is. :) Sokkal komfortosabb így, és a csajoknak is jobban bejön. :)
2016. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sehol nem szőrtelenítek
2018. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én sem
2018. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!