Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös testalkatú férfi...

Szőrös testalkatú férfi vagyok, kb mennyibe kerülne egy végleges, lézeres szőrtelenítés mondjuk a mellkasomon?

Figyelt kérdés
esetleg tapasztalatok,vélemények ezzel kapcsolatban?köszönöm szépen a hozzászólásokat
2009. máj. 12. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

szia,

Nem tudom mennyire vagy szörös, de a magam nevében beszélve szerintem nagy jó ha egy férfinak szörös a mellkasa, férfias és izgató.

Nem kell az a szörtelenítés ez csak divat, biztos van még sok hozzám hasonló nő aki az ilyet szereti.

A páronak is szörös és nagyon imádom,bár kérdés hogy máshol is pl: a hátad válad is szörös e azt talán kozmetikussal is tudod korrigálni,nem feltétlenül kell mindent lecsupaszítani az már nagyon csajos lenne.

Nem mellesleg meg a barátnödnek vagy a jövendőbelidnek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy ez a normális.

Remélem megnyugtatalak.

2009. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szőrös alkat vagyok és utánanéztem a netenn.

Nekem 200 ezer körülre mondták a mellkas, has,hónalj szőrtelenítését.Ez nem mostani ár és szinte minden helyen más.Ez nekem drága lenne,pláne,hogy semmi garancia nincs rá,hogy jó lesz.Olvastam jó és rossz tapasztalatokat is,ezért nem merek belevágni ennyiért.

2009. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Hónaljszőrtelenítés egy férfinak? Jézus, ez már sok(k)...
2009. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek:Ha uszodába,vagy strandra mész nézd meg,hogy rengeteg férfi szőrteleníti a hónalját.Nem kell ezen úgy fölháborodni,manapság ez már természetes.
2009. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Épp azon háborodok fel, hogy természetes!!!


Miért kell egy felnőtt férfinak tinilányt csinálni magából?

2009. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!