Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az uv lámpa hamarabb megszárít...

Az uv lámpa hamarabb megszárítja a lakkot a sima körmön is? érdemes venni?

Figyelt kérdés
mindig csak várok és várok h megszáradjon a lakk, de végül valahogy mindig megsérül..
2011. nov. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az UV nem szárít! Az infra szárít!
2011. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem,csak akkor,ha uv-ra kötő a lakk. Fújd csak hajszárítóval.
2011. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az uv nem szárítja meg a lakkot, az csak műkörömnél a zselé miatt kell, mert az uv-től szilárdul meg
2011. nov. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmas.

De: jó minőségű lakkot használj, vékony rétegekben (nagyon max 3 réteg) és két réteg között várd meg a száradást. Így egy fél óra után olyan koppanósra szárad, hogy nem sérül semmitől. Addig meg csak óvatosan élj. :D

2011. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az uv lámpa nem szárít semmit, a zselét KÖTTETI, a sima körömlakknál teljesen felesleges.
2011. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2011. nov. 29. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a hajszárító szétfujhatja és akkor nem lesz egyenletes.

Én azt hallottam, hogy hideg vízbe kell mártani a kezet (még nem próbáltam... (esetleg akkor próbáld ki amikor van időd ha esetleg újat kellene festeni.

azt mondják múködik ...

2011. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!