Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakivel megtörtént? Kitűzted...

Valakivel megtörtént? Kitűzted magadnak a tökéletes női ideált és szép lassan, évek alatt, vagy hónapok, akár hetek alatt ELÉRTED EZT?

Figyelt kérdés

Sok nő erre vágyik, én is, és jó úton haladok, márcsak egy picikét dolgozni kéne a testemen, a hajamból vágatni, szeretnék egy orrplasztikát(sajnos),meg egy picit szolizni hogy ne legyek falfehér, és nekem meg is valósulna az álmom, meg a női ideál,amit el akarok érni magamat nézve.


Csak ez mind nagyon hosszú idő, és épp ezért érdekel.

Pl. általános iskolában még ˝semmilyen˝ nő voltál,aztán pedig mikor újra megláttak a régi osztálytársaid elámultak? :)


2011. dec. 1. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én kislány koromban nem voltam valami szép, sőt egész 20-21 éves koromig nem találtam magam szépnek. De folyton előttem volt egy ideál magamról, hogy hogyan szeretnék kinézni és valahogy elkezdtem változni. Tettem is érte, de valahogy a psziché is rásegít, mert a szervezet reagál arra ami az agyban játszódik. Az arcom kitisztult, tónusa, színe kellemes még szoli nélkül is, a hajam megnőtt, több lett mint valaha, korábban nagyon sovány voltam, szedtem fel pár kilót, amitől pont normális lett az alkatom. Nem tudom mitől változtam jó irányba, de én hiszek abban hogy egyszerűen azért, mert így akartam. Most 35 vagyok, elégedett vagyok a külsőmmel és sokan jóval fiatalabbnak néznek. Nemrég egy ismerősöm, aki már nagyon régen látott, megjegyezte, hogy : hmm... jól áll neked a kor :-) Elég hízelgő, hogy a sógornőm szerint néha az Angelina Jolira emlékeztetem :-))) Bár egyedül az orrommal nem vagyok megelégedve, de azzal senki sem. Én félek az orrműtéttől, így nem fogom bevállalni, de idővel, ha ráncosodni fogok - mert attól nagyon félek- a ráncfelvarrást biztosan bevállalom majd.
2011. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nos nálam ez úgy volt, hogy 18éves koromig voltam "semmilyen". De inkább kifejezetten rusnya- hála anyámnak, aki a természetesség zászlaja alatt hadba vonult a jó alak, a hosszú haj, a smink és a nem duris, igényes cuccok ellen.Szóval csaknem fősulis koromig egy dagadt "Pistike" kinézetű csaj voltam. Nem is volt olyan pasi akinek megtetszettem volna. Aztán ahogy- kissé megkésve- dolgozni kezdtek a hormonok- plátói szerelmek érték egymást, persze a másik részről negatív visszajelzésekkel: pújj, dagadt, ocsmány stb...Szóval akkor szedtem össze magam és kezdtem dolgozni az "emberi" külsőmön. Saját stílusom akkor még nem volt, de lettek szerelmeim,akik kialakították a mostani énemet.Ma már szeretek tükörbe nézni, bátran vállalom fel magam, és a visszajelzések is pozitívak- általában tetszem az embereknek :D És ha találkozok a középsulis oszt.társakkal, mindig én szólítom meg őket, mert nem ismernek fel. Voltak olyanok akik megkérdezték: mennyibe került a plasztikai sebész, mert jó munkát végzett ;) Szóval ebből azt szerettem volna kihozni, hogy fejben dől el minden. Nem kell hozzá kés sem, csak nyitottnak lenni a változásra :) (28/L)
2011. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok a bíztató válaszokat, és gratulálok mindkettőtöknek. :)
2011. dec. 1. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 éves korom körül híztam egy jópár kg-ot, az összes fiú fújolt ha rámnézett... Eszméletlen megalázó volt. Olyan előnytelen szemüvegem volt, hogy úgy néztem ki vele mint egy vakond.Az arcom alakja se volt szép, pici szemem van és körte alakú arcom, valamint pici szám. Falfehér voltam, és pattanásos. [link] kb ennyire Amikor középiskolába kerültem, egy bnőm, aki anorexiás volt, vele tartottam a fogyókúrában(1 hétig nem ettünk) És attól lement az a pár kg feleslegem. Még mindig falfehér vagyok, de előnyösen áll mostmár :) Olyan Katy Perry-s :)Elkezdtem magam sminkelni, jó ruhákat hordani:) A bőrömre megtaláltam a csodaszereket, minden nap edzem hogy izmos hasam maradjon. Mára elértem azt, hogy az akkori fiúk álomcsaja lettem. A célig már csak egy mellplasztika kell. C kosaras az álomméretem :) Meg egy lézeres szemműtét :) Mind a kettő meglesz 3 éven belül(az összeg is megvan hozzá, nem csak úgy álmodozgatok )Na meg két tetoválás kell még :) [link] egy ilyen [link] meg egy ilyen :) Egyébként úgy 3 év lesz, mire elérem az "tökéletes női ideált"
2011. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár az enyém nem igazi sikertörténet mééég,de már nagyon sokat változtam,és szinte elégedett vagyok magammal!


Én is úgy középiskola kezdetéig ronda voltam :D 3 éves koromtól szemüveg(alsóban gombafrizura-fúj de gyűlöltem!,szerencsére 8éves koromra gyönyörűen megnőtt ),na meg sosem voltam vékony(nem is leszek,már elfogadtam,hogy van egy alkati adottságom).Gimiig sok izom és túlsúly volt rajtam,majd a sport abbahagyása és a kamaszkor kezdetével lement úgy 10kg,elkezdtem nőiesedni,kontaktlencsém lett 8.osztálytól:) Valahogy még a szemem is meggyógyult!(ami tényleg isteni csoda,főleg,hogy szemtengelyferdülésem van és vmi fénybetegség,de kancsal sem vagyok már!!!!!a szemem műteni sem lehetett volna).Az alakommal nem vagyok 100%-ig elégedett,nem is leszek,de valahogy elfogadtam magam,tettem is érte,és már szépnek mondható vagyok:)


Én mellműtet szeretnék majd(de csak szülés után!):) és egy fogszabályzót ami sajnos 1,5milla lesz kb...(nincsenek se kapa fogaim,se csálék szerencsére!).


Már 23 vagyok,és ha visszagondolok 10 évvel ezelőtt egy nagyon gátlásos szomorú kislány voltam.Ma egy viszonylag elégedett,igazi NŐ.

2011. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló,gratulálok! több ilyen céltudatos csaj kéne ! :D

egyébként nekem is kell olyan tetkó, kicsit oldschool nomeg vintage így az egész emberi lényem.

2011. dec. 1. 23:52
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, neked is szintúgy gratulálok,és egyébként becsülöm, hogy ilyen kitartóak vagytok mind, és nem csak álmodoztok, hanem tesztek is a dologért.

Illetve kedves utolsó,azért keresünk pénzt, hogy jól érezzük magunkat az elköltése után-tartom én.

2011. dec. 1. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!