Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divatos a fehér bőrszín?

Divatos a fehér bőrszín?

Figyelt kérdés

Elég sok anyajegyem van, félek a napozástól és attól is hogy mindenki szép barna lesz nyáron én meg ...

Egyébként sötétbarna hajam van és sötét zöld szemem.


2009. máj. 16. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Van akinek jól áll... Én nem ezek közé tartozom sajna de ha sok az anyajegy akkor inkább maradj fehér.. Az egészségnél nem fontosabb a divat.!
2009. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb lánynak sokkal jobban áll a fehér, kár hogy ők ezt nem veszik észre csak mennek a hülye divat után.
2009. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
hát szerintem a hófehér bőr elég gáz. nem azt mondom, hogy az agyonszolizott bőrszin tetszik, de egy egészséges, napbarnitott bőrön mutatnak igazán jól a ruhák. ha nem akarsz napozni próbálj ki egy bőrszinező testápolót. olyan jókat lehet kapni, hogy ezektől nem lesz foltosan barna a bőröd.
2009. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég fehér a bőröm, de könnyen le tudok barnulni, ugyanilyen könnyen el is veszítem a színemet.

Nem tudom. Nekem tetszik a fehér bőrszín (:

2010. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér bőröm van és nem tetszik sokkal jobb lenne ha 1 2 árnyalattal barnább lennék,de elég nehezen barnulok sajna,mert nagyon érzékeny a bőröm,szóval inkább leégek aztán meg szépen lassan lebarnul az a rész ahol leégett,de nagyon lassan.És jó hamar lekopik.
2011. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!