Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok DM Beauty Kártyát...

Szoktatok DM Beauty Kártyát használni? Tényleg jól járok ha gyűjtöm a pontokat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen jól jársz, gyakorlatilag a legjobb pontgyűjtési kártya

utána a tescos jön, majd a smart, supershop

2011. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használom évek óta. Nagyobb bevásárlásnál több ezer Ft-ot is spórolok vele (igen, több ezret).
2011. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tényleg??? :) Tegnap kaptam ideiglenes kártyát.. Valami 25%-os kedvezményt mondtak.

Mindig megkérdezték vásárlásnál, hogy van-e, aztán mondták, hogy vigyek, mert nekem megérné, majdnem minden héten veszek vmit/vmiket..!:)

2011. dec. 11. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tehát, ha összegyűlik 50 pontom, akkor a kuponfüzetből választhatok? Mi az a joker termék? Mi az az extra-kupon, ami a kuponfüzetekben van?

Húú, nem tiszta.. Szóval ha kigyűlik 50 pontom, akkor valamit ki kell nyomtatnom, vagy hogy? (Ha még van erőtök segítenétek?)

2011. dec. 11. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:

van egy kártyád, arra gyűjtöd a pontokat. ha összegyűlik x pont, a boltban kinyomtathatod a kuponfüzeted, és az abban lévő termékekre van bizonyos mértékű kedvezmény, több féle kuponfüzet van (nyilván ha több pontért váltod ki, nagyobb a kedvezmény is) a joker kártya pedig egy olyan amit bármely termékre felhasználhatsz azthiszem

remélem segítettem :s

2011. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen!:) O.K.! Köszi!:) Az a nagy képernyős gép az, ahol nyomtatni lehet? És ideiglenes kártyával is lehet?
2011. dec. 11. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Ideiglenes kártyával is ki lehet váltani a pontgyűjtőkártyát. Érdemes az eladók segítségét kérni a dologban.

Én csak ritkán váltok be pontokat, ha tényleg megéri, most például 9hónapos National Geographic előfizetést vettünk 200pontért és 2500ft-ért.

2011. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Húúú..!!De jó!:) Ok-s, akkor ha legközelebb megyek, megkérdezem őket, csak most sokan voltunk és csak a kezembe nyomták!:)

Köszi szépen mindenkinek a segítséget és a tájékoztatást!:)

2011. dec. 11. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem átverés.Majdnem 1000 pontom van a dm kártyán.Mondtam a nőnek,hogy én utazásra gyűjtök(most pl síeléshez van kedvezmény,de én a nyári nyaralásokra akarok v tavasziakra).Erre vetetett velem 50pontos kuponfüzetet,és a termékek közül maximum 2 darab van az egész kuponfüzetből,amit én megvennék,mert a többi babás cucc,bio dolog,vagy tabletta....se hajfesték,se smink cucc se semmi nincs a kuponfüzetbe,amire tudnám használni a kedvezményem :( megnéztem neten a mégnagyobb kuponfüzetet,abba sem volt semmi.


Egyetlen dologért érte meg a kuponfüzet.Hogy az első vásárláskor levontak 25%ot a legdrágább termékemből(ez egy 2000ezres hajfesték volt).


Szal én nem tom...Vásárlásonként nem vonnak le semmilyen kedvezményt,csupán pontokat tesznek rá..És ha semmi nincs a kuponfüzetbe,amit megvennél,hát akkor gyűjtöd tovább a végtelenségig....(2évnél régebbi pontokat pedig törlik!)

2011. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!