Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki a...

Mi történik, ha valaki a fodrásznál vagy kozmetikusnál a végén jön rá, hogy nincs nála a pénztárcája? Hogy fizet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyja valamijét ami értékes és visszakapja ha viszi a pénzt. :D
2011. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívsz valakit,hogy hozza el a pénztárcádat vagy ott hagyod addig pl. a gyűrűdet biztosítéknak,míg haza rohansz a pénzért.
2011. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Olyankor befestik a haját vmi extrém lilára és csak akkor festik vissza ha fizet.

Vagy ha van kéznél műkörmös akkor extra hosszú műkörmöket raknak fel amit magától nem tud leszedni. Esetleg vmi brutális színes szempillát, azt tényleg nem lehet leszedni. Esetleg gyorsan csinálnak vmi vicces szemöldöktetoválást.

Én legalábbis így oldanám meg, főleg ha az illető férfi. A valóságban az első válaszadó válasza helytállóbb, persze ha nincs nálad semmi érték lehet befognak 1 napi munkára. Takarítás ilyesmik.

2011. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam ez úgy működött, hogy bementem a fodrászhoz időpontért, mondta, hogy épp ráér két óra múlva, ha nincs nálam pénz, majd odaadom legközelebb, vagy ha anyám megy, vagy amikor ráérek. :D De mondjuk évek óta ismerem, anyámnak meg fiatal korából ismerőse. xD

Ha nem tűnsz megbízhatónak, gondolom ott hagysz valami zálogot, egyébként szerintem nem probléma, ha később viszed be a pénzt.

Amúgy meg előzőnél a pont. :D XD

2011. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nem volt,viszont olyan volt,hogy a pénz felét otthon hagytam,amit kitettem fodrászra.haza szaladtam a pénzért!:)
2011. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már régóta odajársz, simán azt mondja, hogy majd hozd be, amikor ráérsz, vagy legközelebb. Esetleg ha nem olyan régi vendég vagy, akkor leteszel neki valami értékeset (táska, gyűrű, mobil stb.) és visszamész a pénzzel utána.
2011. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosítsad a fodrászodat arról, hogy a frizurakészítés után 1 órán belül megfordulsz a fodrászüzlet és a házad között, és 1 órán belül kifizeted(!) neki a frizurakészítés árát. Aztán amit megígértél, tartsd is be.


_______________________________________________________

((Ha pedig ilyesmik sűrűn fordulnának elő veled, és főképpen már idősebb is vagy, kérjél az orvosodtól memóriazavarokra való Cavinton vagy más hasonló tablettát. A betegség nem szégyen, ezért vannak a doktorok!... .))

2017. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!