Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nem érzitek rosszul...

Lányok nem érzitek rosszul magatokat ilyenkor? Hogy nyomjátok el az érzést?

Figyelt kérdés
Amikor látjátok azokat a csajokat, akik smink nélkül is gyönyörűek, semmi erőfeszítésükbe nem telik, hogy megbámulják őket, és a pasik imádják őket, miközben titeket senki észre se vesz, és nem is fog soha, mert erre születni kell? Amikor a divatos szexi ruhák hülyén állnak rajtatok, és nevetségesek vagytok magassarkúban. Egyáltalán, ha valakinél sosem kezdeményezett pasi, az végleg ássa el magát... Néha annyira fáj, hogy ilyen selejt vagyok. Nem tudom mit tehetnék, fogadjam el magam=törődjek bele, hogy csak harmadosztályú nő vagyok. Ez nem önsajnáltatás, ez az igazság.
2011. dec. 18. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Én szép lány vagyok, erre születtem, ahogy te mondanád, de senki sem tökéletes. Lesz olyan férfi, hidd el akinek te leszel a legszebb.! Ne csüggedj. :)
2011. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Fogadd el magad, ami nem azonos a beletörődéssel.

Nem KELL divatos szexi ruhát felvenni, ha nem áll jól. Hordd azt, ami előnyös, amiben jól érzed magad, és ami tetszik neked. Ki nem xarja le, hogy divatos-e?!

Nem kell tucatnak lenni, ha egyéniség is lehetsz.


Ez hatványozottan érvényes a magassarkúra. Inkább menj egyenes háttal, magabiztosan, lapos talpúban, mint hogy úgy menj egy tűsarkúban, mint egy reumás kecske.

Kötelező?! NEM! Akkor minek?!


Azokat a csajokat imádják a fiúk, akiknek van kisugárzásuk, szétveti őket az önbizalom, az életerő és a vidámság.


Hozd ki magadból a legjobbat, és legyél mindig csinos. De nem kell neked görcsösen erőlködni, hogy egy legyél 12 tökegyforma cicababa között. :)


Aki úgy ül egy sarokban, mint egy rakás szerencsétlenség, morcoson néz, és úgy tekintget, mint aki haragszik az egész világra, ahhoz nincs az a bátor lovag, aki oda merne menni kezdeményezni.

Ahhoz mennek oda, aki mosolyog, szemez, tekergeti a haját, aki küldi a jeleket, és tudják, hogy nem lesznek kikosarazva.

2011. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Háát :/ Jobb is, hogy nem jön oda senki, úgysem hinném el, hogy nem csak azért akar tőlem valamit, mert a csúnya lányok gyakrabban mondanak igent. Nem is tudnám legyőzni ezt az érzést, azt hiszem.
2011. dec. 18. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:

"titeket senki észre se vesz, és nem is fog soha, mert erre születni kell"


Ezt verd ki a fejedből nagyon gyorsan. BÁRKI változhat akkorát hogy vonzó legyen a másik nem szemében! Arra kell koncentrálni amin lehet változtatni, pl. külsőre testsúly, öltözködés, stb., belsőre pedig hogy pl. a másik nem visszajelzései nélkül is szeresse önmagát, legyen önbizalma és tartása (nemcsak erkölcsi!). Ennek a következménye az a bizonyos kisugárzás amit sok férfi emleget. Önbizalom és tartás megszerzéséhez ajánlani tudom pl. Csernus Imre A nő című könyvét.

2011. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Idefigyelj! Lehet nagyképűnek fogok tűnni, de csak azért írom le, hogy lásd, ilyen is van:


Sokak szerint szép vagyok. Én is meg vagyok magammal elégedve. Szép az arcom, szép a szemem színe, formája, természetesen telt szám van, puha a bőröm, nincsenek pattanásaim... Az alakom sem olyan rossz, bár kis melleim vannak, de nagyon szép lábaim, és szép izmos hasam.


Viszont nem pakolom ki magam, nem járok olyan ruhákban, amiből majd kiesik a mellem vagy a fenekem, nincs kint a derekam, hasam... Sportosan öltözködöm, és a fiúk nagy része észre sem vesz. MI ebből a tanulság? A fiúk nagy része le se sz*rja (elnézést a kifejezésért) az arcod, vagy hogy milyen ruha van rajtad, a lényeg, hogy mindened ki legyen.


Ettől eltekintve pedig: van egy iszonyat csúnya osztálytársam, de a pasik oda vannak érte, mert egyszerűen olyan jó a kisugárzása, hogy ha egy zsákot húzna magára, az is jól állna neki. A lényeg: hogy szeresd magad. Állj a tükör elé, és azokat nézd meg magadon, amik TETSZENEK. Tehát ne a rossz miatt siránkozz, hanem épphogy a jó miatt örülj. És ha nem illik a magassarkú, vagy a szexi ruha? Akkor hordj azt, ami jól áll neked. Feleslegesen ne erőltess magadra olyat, amiben nem érzed jól magad, mert az rögtön meglátsziok a kisugárzásodon. Úgyhogy csak fel a fejjel! :)

2011. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja dehogynem, csaknem 6éves kapcsolatomból léptem ki, és most olyan érzésem van, hogy elment mellettem az idő, (27vagyok), és hogy soha nem lesz pasim, mert az ilyen idős férfiaknak már feleségük meg gyerekük van. De a legfurcsább az egészben, hogy szépnek látom magam a tükörben, felöltözök csinosan, és addig érzem jól magam, ameddig szembe nem jön egy helyes srác, és vagy rám se néz, vagy átnéz rajtam, vagy én nem merek ránézni, mert félek, hogy csúnyának lát. Igen, ez szörnyű érzés, de le kell győzni, minden nap, ki kell menne az utcára és belenéznem vadidegen emberek szemébe, hátha egyszer elkapok egy mosolyt is. De igen a kisugárzás egy adottság, és én a komoly nő kisugárzását kaptam, akit nem lehet megközelíteni. De soha nem szabad feladni, mindig csinosnak és magabiztosnak kell lenni (sajnos az utóbbi a legnehezebb).
2011. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!