Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hugom a suliba körömlakkot...

A hugom a suliba körömlakkot akar hordani mit tegyek engegyem? (a szüleim nincsenek othon) 12 éves a hugom.

Figyelt kérdés
van fekete rózsaszín piros átlátszó meg sárga
2011. dec. 18. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engedd..ezért majdcsak nem rúgják má' ki:D

A rózsaszínt persze:))

2011. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

ne engedd, nem neked kell eldönteni, majd ha a szüleid hazajöttek, velük megbeszélheti a húgod.

Amúgy max az áttetszőt engedném, esetleg a rózsaszínt, ha valami pasztelles-halvány szín.

2011. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jah,hogy tudsz írni csak nem akarsz. :'D... hát jó... amúgy átlátszó még elmegy. Nálunk leharapták annak a lánynak a fejét,amelyik általánosban színes körmökkel ment be...

16.l.

2011. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is engedném. csak a szüleid ne tudják meg. persze csak ha bírod a húgod. ha ki akarsz vele cseszni kicsit természetesen nem. sulikba manapság ezt már nagy ívbe lesz.rják amúgy.
2011. dec. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hova jártok ti hogy le.arják?:o én 13 vagyok osztályfőnökit akartak nekem adni amiért zöld volt az egyik körmöm.amúgy szerintem a feketét meg talán a pirost ne engedd neki!:DD az átlátszóból úgy is csak annyit látni ,hogy fényes:)
2011. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok, és mindenféle szín volt már a körmömön, most éppen a My Chemical Romance tagjai vannak ráfestve :DD a tanárok meg max. megdicsérik, vagy leszarják :P és engedd meg neki nyugodtan szerintem bármelyiket a fekete kivételével!
2011. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem megengedheted neki.. de ha még csak 12 éves akkor fekete és piros kizárva a suliba.. /de ez az én véleményem..:D/ amúgy a mi sulinkba se szólnak érte.
2011. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

az "engegyem" -ben mi a szótő, és mi a toldalék? az engegy a szótő? :)

szóval ha ő is csak annyira és azért jár suliba,mint te, hogy az engedni igét engegyemnek írja, akkor szerintem tök mindegy,milyenre van festve a körme,vagy etán tetovált a homloka a köldökéig :)

és az,hogy feket, vagy rózsaszín... hát ha ez kérdés,akkor problémáitok vannak.

Mi az,hogy a szüleid nincsenek "othon"?(amúgy otthon... a szerkesztő nem húzza alá pirossal,ha hülyeséget írsz? vagy nem tudod,hogy az azért van,mert helytelen a szó?) Szóval lementek kenyérért? vagy hogy? És te vagy megbízva a gyerekneveléssel?

2011. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
"vagy etán tetovált a homloka a köldökéig :) "mna lemaradt az "n"... netán... nem etán,metán,propán bután, pentán meg hexán ...esetleg heptán vagy oktán :)
2011. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekünk belvárosi gimiben senki sem szólt ilyenért. ha a tanárok megtehetik akkor a diák miért ne, ez a véleményem.
2011. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!