Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neked ezek a pasik bejönnek?...

Neked ezek a pasik bejönnek? Kíváncsi vagyok a válaszotokra mert a tinik körében nagyon népszerűek. (kép)

Figyelt kérdés

[link] Az osztályomból imádják őket, de szerintem nem túl férfiasak.:S Nektek mi róluk a véleményetek?Nem tudom mit esznek rajtuk a tinik de nekem nem nagyon jönnek be.Nekem van akkor ízlésficamom?:O Meg ez a szűk gatya :| Jézusom nekem nincs ilyen nadrágom.Pedig csaj vagyok.Nektek mi a véleményetek az öltözködésükről? Vagy neked bejönnek?

(16/l)



2011. dec. 20. 10:27
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Egyébként ők a Jedward.John és Edward azt hiszem.
2011. dec. 20. 10:31
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

Ez most komoly? Létezik, hogy ennyire degeneráltak a mai tizenévesek?

Örülök, hogy te nem követed a trendet, maradj is ilyen!:)

2011. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Ezek pasik?? Neeeem, te csak tréfálsz...
2011. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ők John és Edward, a Jedward együttes tagjai. :)

Szerintem édes pofák, de nem pasiként, inkább úgy, mint valami kis állatkák akiket lehet tutujgatni. :D Nem hiszem, hogy valaha összejönnék egy ilyen fiúval.

2011. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.mondjuk nekem semmi bajom velük mert nem ellenszenvesek csak egyszerűen nem jönnek be..na meg a stílusuk se..
2011. dec. 20. 11:28
 6/33 anonim ***** válasza:
19%
szerintem jó pasik :D de lehet h csak mert jedward fan vagyok de sztem tök cukik főleg edward <3
2011. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

Én 14 éves vagyok. Ilyen korban szoktak oda lenni az ilyenekért. Háát.. szerintem még fiúnak se mondhatóak.

Semmi férfiasság nincs bennük.

(Saját vélemény).

2011. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%

aranyosak, én sem vagyok oda értük, de nem is szólom le őket

az öltözék azért, mert épp fotózták őket

nem, nem jönnek be

2011. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%
Semmi bajom nincs velük, egészen addig, amíg valaki rám nem akarja erőszakolni a zenéjüket.. Nem igazán érdekelnek, szótlanul elmennék mellettük. Kövezzetek meg, de én 13 éves vagyok, és őket szeretem: [link] :))
2011. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy már előttem írták, úgy cukik, mint egy kisállat.

Amúgy meg:

[link] sokkal szebbek, csak az a baj, hogy minden igazán jó pasi idős:(

14L

2011. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!