Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni rózsaszín,...

Hol tudok venni rózsaszín, talán rózsás Nivea ajakápolót?

Figyelt kérdés

Régebben vásároltam Romániában Nivea, ha jól emlékszem rózsás ajakápolót. Imádtam, viszont elhagytam. Azóta is mindenhol ezt kutatom. Ajánlottak egyet, ami a magyar megfelelője. Ezt: [link]

Viszont mégsem olyan a színe,a mikor az ajkamra kenem, pedig ugyanaz a gyártó. Tudna valaki segíteni?


2011. dec. 20. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát Magyarországon asszem Níveának van egy boltja, ott mindtha lehetne kapni, vagy leglaábbis régebben lehetett.

[link]

valahol itt keresgélj.

Amúgy ha megnézed, tényleg ugyanaz elvileg, mint a Labello, szóval nem tudom.:S

2011. dec. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, utána fogok járni. Tudom, hogy ugyanaz, még a csomagolás is hasonló, csak annak sokkal erőteljesebb a színe, épp ezt imádtam benne, ez nem is ad színt az ajkamnak. Még egyszer köszi :)
2011. dec. 21. 08:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Átnéztem az oldalt és most látom, hogy az "velvet rosé" elnevezésű, az enyém pedig "soft rosé" és nem is ugyanazok vannak benne. Na akkor már tudom mit kell keresnem.
2011. dec. 21. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!