Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a műkörmösről? Vagyis a munkáiról? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 21. 11:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
illetve róla: [link]
2011. dec. 21. 11:47
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek
2011. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bár én műkörömellenes vagyok, szerintem szép, igényes munkák
2011. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nagyon ízlésesek, sokfélét tud. Nekem azok tetszenek, ami nem hegyes végű körmös.
2011. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát nem valami szépen reszeli ki a tövét....a minták egész jók,de egy kicsit túl katyvasz.
2011. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

A második az ügyesebb szerintem formára és vékonyságra,természetességre törekszik


Az első bár jól mintáz,kreatív,ügyesen színez,valahogy a formák és a vastagság nem jön be.Szerintem túl vastagra csinálja a körmöket...

2011. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló minden szavával egyetértek!
2011. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Hát azoktól a hegyes förtelmektől majdnem lerókáztam a képernyőt...

A műköröm nem szép. Marha igénytelennek tartom, ha valaki arra is lusta, hogy ápolja a kezeit. A műkörmösök meg ezen élősködnek...

2011. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szépek, bár a hegyes nekem sem tetszik :)

8. válaszolónak: eléggé csőlátásra vall, ha valaki azt hiszi, hogy csak a lusták járnak műkörmöshöz... Igen, valóban vannak olyanok is, akinek semmi baj a körmével. De nagyon sokan úgy vannak vele, mint én, hogy hiába csinál bármit, ronda a körme. Képzeld, a 2 hüvelykujjamon a húsba szakad be a köröm! Na, most ezzel házilag mit lehet csinálni? Elárulom: semmit! Nem használnak sem a vitaminok, sem a körömerősítők. Arról nem is beszélve, hogy 2 naponta foglalkoznom kellett a körmeimmel, mert valamelyikkel mindig bibi volt és mégis mindig rondák voltak.

Na most 3 hete műkörmöm van (nagyon rövid, szögletesre reszelt, diszkrét francia lakkozással) és azóta semmi gondom vele! Szép a formája végre, nem szakad be állandósan és a körömágyam is ápolt.

Ahogy megnő valamennyire, nem is lesz újratöltve, csak zselés lakkal kifestve.

Szóval nem kéne egyből ítélkezni, jó? :)

2011. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, én még senkit nem láttam, aki foglalkozott volna magával és ronda lett volna a körme:) Ennek ellenére itt neten folyton látom a panaszkodásokat. De nekem továbbra is az a véleményem, hogy akinek olyan rossz állapotban van a körme, az vagy nagyon igénytelen, vagy annyira hanyagul étkezik, hogy szinte semmilyen vitamin/ásványi anyag-forrást nem vesz magához...ez eredményezhet ronda, bibis, benövő, könnyen töredező körmöket. Helyes táplálkozással teljességgel lehetetlen, hogy ez bekövetkezzen...

Olyan, hogy a vitamin nem használ, meg nincs.

2011. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!